„Transcendencja”, „Grace. Księżna Monaco” oraz „Listonosz Pat i wielki świat” premierowo w listopadzie na Cineman.pl

Kino Internetowe Cineman.pl w listopadzie poleca "Transcendencję" z Johnnym Deppem i Rebbecą Hall w rolach głównych. Także od 1 listopada na Cineman.pl będzie można obejrzeć głośny film oparty na biografii wielkiej gwiazdy kina Grace Kelly zatytułowany "Grace. Księżna Monako" ze zjawiskową Nicole Kidman w roli tytułowej.

Już od 1 listopada użytkownicy kina internetowego Cineman.pl za sprawą filmu "Transcendencja" będą mogli przenieść się do niedalekiej przyszłości, w której naukowcy pracują nad stworzeniem sztucznej inteligencji. Jeden z badaczy Will, kreowany przez trzykrotnie nominowanego do Oscara Johnny'ego Deppa ("Piraci z Karaibów: Klątwa czarnej perły", "Marzyciel", "Alicja w krainie czarów"), ginie w zamachu zorganizowanym przez organizację, która sprzeciwia się eksperymentowi. Jego żona Evelyn, w tej roli Rebecca Hall, ("Vicky Cristina Barcelona", "Iron Man 3"), podejmuje decyzję o przeniesieniu umysłu mężczyzny do pamięci powstającej maszyny. Część naukowców, a wśród nich Tagger, grany przez zdobywcę Oscara Morgana Freemana ("Skazani na Showshank", "Za wszelka cenę", "Siedem") sceptycznie przygląda się tej operacji. Tymczasem Will ożywa, ale skutki operacji okazują się dalekie od pożądanych. Film jest reżyserskim debiutem wybitnego operatora Wally'ego Pfistera, laureata Oscara za zdjęcia do filmu "Incepcja".

Także od 1 listopada za sprawą filmu "Grace. Księżna Monako" Cineman.pl przeniesie swoich użytkowników do świata wielkich gwiazd i arystokracji. W obrazie, przedstawiającym Grace Kelly jako uwikłaną w salonowo - polityczne intrygi księżną, główną rolę zagrała zdobywczyni Oscara Nicole Kidman ("Godziny", "Australia", "Moulin Rouge!"). Film w reżyserii Oliviera Dahana ("Niczego nie żałuję - Edith Piaf") jeszcze przed premierą wywołał gwałtowne sprzeciwy książęcej rodziny Grimaldich, utrzymujących że "Grace. Księżna Monako" ukazuje ich w fałszywym świetle.

1 listopada to także data premiery animacji "Listonosz Pat i wielki świat". Znany i kochany przez tysiące dzieci na całym świecie Listonosz Pat tym razem chce spróbować szczęścia w telewizyjnym show "Gwiazdą być!". Czeka go wyprawa do wielkiego miasta w zwariowany świat telewizyjnych osobowości. Na szczęście jak zwykle może liczyć na swojego wiernego kota Jessa oraz na starych przyjaciół z rodzinnego miasteczka.

Inne listopadowe propozycje kina internetowego Cineman.pl to miedzy innymi "Frank", czyli fascynująca historia ekscentrycznego muzyka w reżyserii Lennego Abrahamsona z Michaelem Fassbenderem w roli tytułowej, "Paganini. Uczeń diabła" - film luźno oparty na biografii genialnego włoskiego kompozytora i wirtuoza, którego zagrał jeden z największych skrzypków naszych czasów David Garett, oraz dwa tytuły polskie: "Dżej Dżej" i "W ukryciu". W listopadzie Cineman.pl przygotował też nie lada gratkę dla miłośników dokumentu. "Szukając Vivian Maier" to opowieść o genialnej fotografce, której prace zyskały ogromne powodzenie i światowy rozgłos po śmierci artystki.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz