?Tramwaj zwany pożądaniem? z Gillian Anderson i Benem Fosterem w rolach głównych z National Theatre Live po raz pierwszy w Multikinie!

Multikino i British Council w ramach cyklu Teatry brytyjskie w Multikinie zapraszają na spektakl ?Tramwaj zwany pożądaniem?. Sztukę będzie można zobaczyć 16 października w 13 kinach sieci Multikino. W rolach głównych zobaczymy Gillian Anderson (?Z Archiwum X?, ?The Fall?) Bena Fostera (?Sześć stóp pod ziemią?, ?Na Śmierć i Życie?, ?3:10 do Yumy?) oraz Vanessę Kirby (?Wielkie nadzieje?, ?Czas na Miłość?).

Długo oczekiwana inscenizacja ponadczasowego arcydzieła Tennessee Williamsa na deskach Young Vic, w reżyserii Benedicta Andrewsa. W rolach głównych zobaczymy Gillian Anderson, Bena Fostera i Vanessę Kirby.

?Tramwaj zwany pożądaniem? to jedna z najsłynniejszych teatralnych historii, rozgrywa się w parnej i wilgotnej aurze lat czterdziestych ubiegłego wieku w Nowym Orleanie. To tam pod oknami mieszkania Kowalskich przejeżdża tramwaj, z którego pewnego dnia wysiada zmysłowa kobieta Blanche DuBois (Gillian Anderson). Jej kruchy świat właśnie się rozsypuje, dlatego szukając pocieszenia, zwraca się ku swojej siostrze. Nie znajduje jednak u niej ulgi, bo twarz Stelli (Vanessa Kirby) skryta jest w cieniu jej brutalnego męża Stanleya (Ben Foster). Duszna atmosfera zaczyna narastać.

Spektakl zobaczymy po raz pierwszy na wielkim ekranie 16 października o godzinie 19:00 w 13 kinach sieci Multikino: Gdańsk,Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady Wrocławskie.

Uwaga! Widzów z Multikino Złote Tarasy z powodu Warszawskiego Festiwalu Filmowego zapraszamy na retransmisję spektaklu do Multikina Ursynów (Stacja metro Imielin).

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami. Przedstawienie dla widzów od lat 15.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=dwf4X6O-EPM[/youtube]

Bilety ? Uwaga! Nowe, niższe ceny biletów. 35 zł ? normalny 33 zł ? normalny dla 4 lub 5 osób w kasie kina 31 zł ? normalny dla 6 lub więcej osób w kasie kina 30 zł ? ulgowy (Uczniowie i Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy) 28 zł ? ulgowy dla 4 lub 5 osób w kasie kina 26 zł ? ulgowy dla 6 lub więcej osób w kasie kina 25 zł ? bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Bilety już w sprzedaży: www.multikino.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz