Trailer „Polityki” najpopularniejszym zwiastunem polskiego filmu w historii! 13,7 mln wyświetleń w zaledwie 3 tygodnie!

Oto najpopularniejszy zwiastun polskiego filmu w historii!

Trailer „Polityki” dokonał niemożliwego, notując 13,7 mln wyświetleń w trzy tygodnie

Bezkompromisowy film Patryka Vegi o polskiej scenie politycznej już na ekranach

Zwiastun „Polityki” właśnie przeszedł do historii polskiego kina! W zaledwie trzy tygodnie trailer głośnego obrazu Patryka Vegi zanotował rekordową ilość wyświetleń w serwisie YouTubie – blisko 5,8 miliona odtworzeń –  bijąc tym samym wyczyn trailera filmu „Kler” Wojtka Smarzowskiego (5,6 mln wyświetleń na Youtube w rok) i wchodząc na pułap oglądalności zarezerwowany dotychczas wyłącznie dla międzynarodowych zapowiedzi filmów z Hollywood. Równolegle trailer „Polityki” okazał się niekwestionowanym hitem na Facebooku, gdzie został obejrzany ponad 7,9 miliona razy! Łącznie daje to wręcz imponującą ilość – 13,7 milionów odsłon – uzyskanych w niespełna miesiąc. „Politykę” Vegi można już oglądać na ekranach polskich kin, a wyprzedane seanse na pierwsze dni emisji zwiastują ogromny sukces najnowszej produkcji twórcy „Pitbulla”, „Kobiet mafii” i „Botoksu”.

Są filmy, które wstrząsają widzami, stając się wydarzeniami daleko wykraczającymi poza świat kina i bezpowrotnie zmieniającymi rzeczywistość… „Polityka” Patryka Vegi z pewnością jest jednym z nich. Utrzymywane na etapie produkcji w całkowitej tajemnicy najnowsze dzieło króla box office, to film, który z właściwą reżyserowi ostrością portretuje środowisko wzbudzające w kraju powszechne i skrajne emocje. Które dzieli Polaków jak żadne inne. I które nigdy dotąd nie zostało równie przenikliwie pokazane na dużym ekranie.

W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Główne role w filmie gra prawdziwa plejada gwiazd, w tym: Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Antoni Królikowski, Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Karolina Szymczak, Anna Karczmarczyk, Tomasz Sapryk i wielu innych.

„Każdy polityk funkcjonujący w systemie po kilku latach staje się socjopatą. Obserwowałem ludzi, którzy zostali totalnie zdeprawowani przez władzę. Macie się czego bać!” – ostrzega Patryk Vega.

„Polityka” w kinach od 4 września

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz