„Trafny wybór” od 2 maja w HBO!

Trafny wybór (Casual Vacancy) to koprodukcja HBO i BBC oparta na bestsellerowej powieści J.K. Rowling pod tym samym tytułem. Miniserial będzie można oglądać na antenie HBO od 2 maja. Produkcja w całości jest dostępna w HBO GO.

Akcja trzyczęściowego miniserialu Trafny wybór toczy się na pozornie sielskiej, angielskiej prowincji w malowniczym miasteczku Pagford, którego ozdobami są brukowane ulice i zabytkowe opactwo. Pocztówkowa fasada skrywa jednak bezpardonową walkę, w której przeciwko sobie stają biedni i bogaci, nastolatki i rodzice, żony i mężowie, nauczyciele i ich uczniowie. Konflikt pomiędzy mieszkańcami ujawnia ich prawdziwą naturę, a także stosunek do odpowiedzialności społecznej, m.in. za osoby biedne czy wykluczone ze społeczności. Podszyty czarnym humorem serial pokazuje, jak mieszkańcy Pagford z samolubnym uporem trwają przy swoich nawykach i przekonaniach, nieświadomi, że mogą wiele zmienić.

W rolach głównych występują: Michael Gambon, Keeley Hawes, Rory Kinnear, Monica Dolan i Julia McKenzie oraz debiutująca na ekranie Abigail Lawrie. Trafny wybór jest koprodukcją HBO i BBC. Producentem serialu jest Ruth Kenley-Letts. Producentami wykonawczymi są: Neil Blair, Paul Trijbits i Rick Senat. Za reżyserię odpowiada Jonny Campbell, scenariusz napisała Sarah Phelps.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=CQdB7QH2StQ[/youtube]

Miniserial Trafny wybór składa się z trzech części, które będzie można obejrzeć 2, 9 i 16 maja o godz. 22.00 w HBO. Produkcja w całości jest dostępna w serwisie HBO GO.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz