Tony Bennett & Lady Gaga: Cheek To Cheek LIVE na Wielkim Ekranie ? 29 stycznia w Multikinie!

Multikino i Universal Music Polska zapraszają na premierę koncertu ?Tony Bennett & Lady Gaga: Cheek To Cheek LIVE?. Tego wieczoru na jednej scenie będzie można zobaczyć Lady Gagę, Tony?ego Bennetta, Chrisa Bottiego, Davida Manna oraz dyrygenta Jorge?a Calandrelli, a wszystko na dużym ekranie już 29 stycznia w wybranych kinach sieci Multikino!

28 lipca w Nowym Jorku po raz pierwszy razem na jednej scenie wystąpili Tony Bennett i Lady Gaga! Tego wieczoru zaprezentowali 19 piosenek, w tym głównie te ze wspólnego albumu Cheek To Cheek. Artystom towarzyszyła 39. osobowa orkiestra pod batutą Jorge?a Calandrelli oraz wyjątkowi soliści: trębacz - Chris Botti i saksofonista - David Mann. Dodatkowe muzyczne wsparcie zapewnił kwartet Bennetta i kwintet Lady Gagi ? zespoły na co dzień współpracujące z wokalistami. Show wyreżyserował David Horn, a za produkcję odpowiedzialny był Mitch Owgang i THIRTEEN Productions LLC.

Album Cheek To Cheek zadebiutował we wrześniu 2014 r. na 1. miejscu Billobard, zarówno w kategorii POP, jak i Jazz, a Tony Bennet został najstarszym artystą w historii przemysłu rozrywkowego (88 lat), którego album uplasował się na 1. miejscu tego rankingu! Album Cheek To Cheek jest nominowany do tegorocznej nagrody Grammy w kategorii Best Traditional Pop Vocal Album!

?Tony Bennett & Lady Gaga: Cheek To Cheek LIVE? będzie można zobaczyć 29 stycznia o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa ? Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Rybnik, Koszalin, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Gdynia, Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice i Olsztyn.

Ceny biletów:
  • 25 zł normalne / 23 zł ulgowe / 21 zł Facebook

Bilety na ?Tony Bennett & Lady Gaga: Cheek To Cheek LIVE? w sprzedaży od 15 stycznia 2015. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz