?Tomasz Ossoliński. Before the Show? – polski projektant podbija kina!

Ten film to pozycja obowiązkowa dla fanów mody, prawdziwego piękna, jak i wielbicieli programu ?Project Runaway?. 13 czerwca w kinach premiera filmu ?Tomasz Ossoliński. Before the show?, w którym utalentowany polski projektant pokaże widzom kulisy swojej pracy. To wyjątkowe wydarzenie - to pierwszy w Polsce dokument o artyście ze świata mody.

?Zanim ja zdążyłem go namaścić, to Pan Bóg go namaścił? powiedział o Ossolińskim Jerzy Antkowiak. Tomasz Ossoliński jako 18-latek wkroczył do fabryki ubrań ?Bytom? na Śląsku, aby przez kilka lat szkolić rzemiosło i odkryć swoją największą życiową namiętność ? modę. Jest jedynym projektantem, który z dumą mówi o sobie, że jest krawcem. Jedna z jego współpracownic tak mówi o Ossolińskim: ?To jedyny znany mi projektant, który potrafi usiąść do stołu, sam wykroić i uszyć?, a Monika Olejnik dodaje, że ?jego rzeczy są niezwykłe, tak jak niezwykły jest Tomek?.

?Tomasz Ossolińki. Before the Show? to absolutnie wyjątkowy dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i miłości do piękna.

?Tomasz Ossoliński. Before the Show? w KINACH 13 czerwca

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz