Tomasz Kot został kotem w nowej komedii twórcy „Facetów w czerni”.

Tomasz Kot w dubbingu nowej komedii twórcy ?Facetów w czerni?. ?Jak zostać kotem? w kinach od 19 sierpnia.

Jak zostać Kotem

Kto mógłby wiedzieć lepiej, ?Jak zostać kotem?, jeśli nie Tomasz Kot?! Najpopularniejszy krajowy aktor gra pierwsze? wąsy w dubbingu najnowszej komedii Barry?ego Sonnenfelda, autora ?Facetów w czerni?, gdzie w dwóch wcieleniach (ludzkim i kocim!) zastępuje samego Kevina Spaceya. ?Była to dla mnie niezwykła przyjemność i zaszczyt, bo bardzo cenię tego aktora? ? mówi Tomasz Kot i zaprasza widzów do kin na ? ?fantastyczny, inteligentny i pełny humoru film dla dzieci i dorosłych?.

Tom Brand (Kevin Spacey) jest multimilionerem, jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Stoi na czele firmy, budującej najwyższy wieżowiec na półkuli północnej. Niestety, brak czasu i liczne obowiązki oddalają go od rodzinnego życia. Wszystko zmienia się, gdy na jedenaste urodziny córka biznesmena ? Rebeka prosi rodziców o wymarzony prezent ? kota. Chociaż Tom nie przepada za zwierzętami, postanawia spełnić życzenie i wyrusza na zakupy. Trafia do tajemniczego sklepu zoologicznego. Od jego właściciela, ekscentrycznego Felixa Granda (Christopher Walken), kupuje kota o imieniu Puszek. Niestety w drodze na imprezę urodzinową Tom ma wypadek. Kiedy odzyskuje świadomość, odkrywa, że? został uwięziony w ciele Puszka! Prawdziwe kłopoty, ale i zabawa, zaczną się, gdy zakupiony przez Toma kot trafi w ręce jego córki. A on sam odkryje, że ma tylko tydzień, by znaleźć sposób na powrót do normalnej postaci. W przeciwnym wypadku już na zawsze pozostanie kotem!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=QrOUFo66KPw[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=C-TIOlsBvSY[/youtube]

W obsadzie familijnej produkcji autora ?Facetów w czerni? i ?Rodziny Addamsów?, obok oscarowej gwiazdy ?House of Cards?, występują ? zdobywca Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej ? Christopher Walken (?Pulp Fiction?), laureatka Złotego Globu ? Jennifer Garner (?Juno?) oraz popularny gwiazdor młodego pokolenia ? Robbie Amell (?The Duff [#ta brzydka i gruba]?). ?Jak zostać kotem? to przezabawna opowieść, przynosząca odpowiedzi na odwieczne pytania ? ile żyć mają koty oraz czy mruczki zawsze spadają na cztery łapy? Gratka dla widzów w każdym wieku. W oczekiwaniu na premierę filmu ? 19 sierpnia ? prezentujemy polski plakat ?Jak zostać kotem?.

?Jak zostać kotem? w kinach od 19 sierpnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz