Tomasz Kot powraca w nowym filmie!

Wzruszające ?Żyć nie umierać? trafi na ekrany 28 sierpnia, a premierowa galeria zdjęć przybliża kolejną niezwykłą transformację gwiazdy ?Bogów?.

Co byś zrobił, gdybyś nagle dowiedział się, że zostały ci 3 miesiące życia? ? to pytanie, z którym musi zmierzyć się główny bohater filmu Macieja Migasa (?Oda do radości?) ? Bartek. W postać tę, bardzo luźno inspirowaną osobą aktora Tadeusza Szymkowa (?Psy?, ?Kroll?, ?Ekstradycja 3?), brawurowo wcielił się Tomasz Kot, laureat Orła i Złotych Lwów za najlepszą pierwszoplanową rolę męską w filmie ?Bogowie?. Autorem scenariusza jest Cezary Harasimowicz, uhonorowany Złotymi Lwami za scenariusz do filmu ?Bandyta?, a prywatnie przyjaciel Tadeusza Szymkowa. Film ?Żyć nie umierać? wejdzie na ekrany 28 sierpnia.  

Bartek (Tomasz Kot, zaskakujący kolejną transformacją), niegdyś wzięty aktor, teraz zabawiacz publiczności w popularnym telewizyjnym show, dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Według lekarza zostały mu zaledwie trzy miesiące życia. Bartek postanawia maksymalnie wykorzystać ten czas, uporządkować swoje sprawy, naprawić błędy życiowe i pogodzić się z ukochaną córką. Wierzy, że nie ma takiej sytuacji, z której nie byłoby jakiegoś wyjścia i ? zaskakując najbliższych pogodą ducha i poczuciem humoru ? stara się zmienić bieg losu i przekonać Najwyższego Scenarzystę, aby jego historia zakończyła się happy endem.

Chciałem stworzyć film z pasją i energią, pełen humoru i wdzięku. Film, który w lekki sposób przekazuje opowieść o wielkiej sile. Opowieść wzbudzającą emocje, poruszającą, ale przede wszystkim dającą pozytywną energię do życia. Wierzę, że widzowie potrzebują takich właśnie historii. MACIEJ MIGAS, reżyser

'Żyć nie umierać" w kinach od 28 sierpnia 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz