Tomasz Karolak przyłapany na randkowaniu w sieci w nowym zwiastunie „Planety singli”.

Kiedy Tomasz Karolak instaluje nową aplikację randkową, jego życie i pożycie z miejsca nabiera rumieńców. Ale wystarczy chwila nieuwagi i o jedno pikantne zdjęcie na telefonie za dużo, aby piękna małżonka ? Weronika Książkiewicz wzięła na nim odwet. Przedstawiamy najnowszy zwiastun ?Planety Singli?. Komedia o internetowym randkowaniu w reżyserii Mitji Okorna, twórcy przebojowych ?Listów do M? trafi na ekrany 5 lutego 2016 roku. W filmie rozbawiać i? wzruszać widzów do łez będą m.in. Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Danuta Stenka, Paweł Domagała, Michał Czernecki, Piotr Głowacki, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Błaszczyk i Wojtek ?Łozo? Łozowski. ?Planeta Singli? została świetnie przyjęta na pierwszym publicznym pokazie, który odbył się w ramach 40. edycji Forum Wokół Kina. O filmie, nagrodzonym przez wymagające grono kiniarzy i dystrybutorów bezprecedensową owacją na stojąco, już teraz mówi się, że w swoim gatunku jest najlepszą polską produkcją od czasów ?Kilera?. Zapowiada się wielki powrót twórcy ?Listów do M?, hit polskich kin i idealny film na Walentynki!

W ?Planecie Singli? w rolach głównych zobaczymy: Macieja Stuhra jako uwielbianego przez miliony telewizyjnego showmana oraz zjawiskowo piękną Agnieszkę Więdłochę w roli ukrywającej swój seksapil nauczycielki muzyki. Tych dwoje zawrze ze sobą nietypową umowę, dzięki której cała Polska dowie się, czy prawdziwa miłość istnieje i gdzie (nie) należy jej szukać. W doborowej obsadzie znaleźli się także Danuta Stenka, Paweł Domagała, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki oraz Ewa Błaszczyk. W plejadzie internetowych randkowiczów nazwiska-niespodzianki, wśród nich m.in. lider Afromental Wojtek ?Łozo? Łozowski.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=kX9MQv5mBKI[/youtube]

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show ? ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka? idealnego faceta ? Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

?Planeta Singli? to walentynkowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie, z mnóstwem niespodzianek, jakich nie było do tej pory w żadnym polskim filmie; skrojona według najlepszych światowych wzorców ? pełna błyskotliwego humoru i wzruszeń. Film trafi do kin 5 lutego i jest reżyserskim powrotem za kamerę Mitji Okorna, autora pierwszych ?Listów do M?, których sequel bije teraz rekordy polskiego box office?u (obie części ?Listów do M.? przyciągnęły do kin łącznie blisko 5,3 miliona widzów). Jest też debiutem producenckim GIGANT Films, firmy założonej przez Radosława Drabika, byłego dyrektora zarządzającego Stowarzyszenia Nowe Horyzonty oraz Michała Chacińskiego ? cenionego krytyka i byłego dyrektora artystycznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Idealną, pełną gwiazd propozycję na Święto Zakochanych na ekrany wprowadzi Kino Świat.

"Planeta singli" w kinach od 5 lutego 2016

Źródło: materiały prasowe

http://kinoactive.pl/planeta-singli-planeta-singli/
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz