Tolkien w najlepszej filmowej technologii IMAX!

Hobbit: Bitwa pięciu armii to prawdopodobnie ostatnie spotkanie fanów fantasy z prozą J.R.R. Tolkiena na dużym ekranie, gdyż reżyser Peter Jackson zapowiedział pożegnanie z serią. Warto efektowny finał przygody Bilbo Bagginsa zobaczyć w kinach IMAX? - pokazy przedpremierowe ruszają już 25 grudnia!

[dropcap type="circle" color="#COLOR_CODE" background="#COLOR_CODE"]ADD_CONTENT_HERE[/dropcap]

Premiera filmu Hobbit: Bitwa pięciu armii to nie tylko pożegnanie z uniwersum Tolkiena w kinie, ale także najważniejsza zimowa premiera w tym roku. Aby uczcić finał niesamowitej przygody Bilbo i jego paczki, twórcy znów przygotowali film wypełniony najlepszymi efektami specjalnymi skupiając się na każdym detalu. Technologia kin IMAX? wzmacnia wyświetlany na ekranie obraz powodując, że każda klatka filmu jest widziana przez uczestnika seansu w najwyższej możliwej jakości z niewiarygodną głębią kolorów. Film został także przetworzony przy wykorzystaniu technologii DMR (z ang. Digital re-mastering)?, która zapewnia tak dokładny obraz, że widz czuje się jakby został przeniesiony do filmu ? technologia potęguje wszystkie elementy dźwiękowe i wizualne. Dzięki temu finał trylogii Hobbita to produkcja jedyna w swoim rodzaju.

Ostatnia część Hobbita jest też uznawana za jedną z najbardziej efektownych, a jak wskazuje sam tytuł można spodziewać się niekończącej fali akcji i walki. Poza obrazem, kina IMAX? urealniają efekty specjalne niespotykanym nigdzie indziej systemem dźwięku. Głośniki wykorzystywane w kinach kalibrują się po każdym seansie automatycznie ? sterowane przez specjalny komputer ?przystosowują? się do wymagań sali tak, aby każdy widz słyszał dokładnie to samo, bez względu na miejsce, w którym siedzi. Kina IMAX? zostały stworzone właśnie z myślą o takich produkcjach jak wchodzący 25 grudnia br. Hobbit: Bitwa pięciu armii.

Przeżyj w IMAX nowy film Jacksona i przenieś się razem z bohaterami na pole ostatniej bitwy w uniwersum Śródziemia!

Pierwsze przedpremierowe pokazy filmu w kinach IMAX? (Kraków, Warszaw, Łódź, Poznań, Katowice) odbędą się 25 grudnia, a regularne seanse startują dzień później. Jednak już teraz można nabyć bilety na to wyjątkowe wydarzenie na stronie www.cinema-city.pl/imax !

Regularne seanse w Cinema City oraz Sali 4DX w Cinema City Arkadia od 26 grudnia.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz