„Tokarev. Zabójca z przeszłości” z Nicolasem Cagem w roli głównej – premiera w Polsce

Już od 17 czerwca na Cineman.pl internauci mogą zobaczyć pełen napięcia thriller "Tokarev. Zabójca z przeszłości", najnowszy film z udziałem Nicolasa Cage'a. Film dostępny jest premierowo, wyłącznie w ofercie Super Premium VOD, jeszcze przed polskim wydaniem DVD.

"Tokarev. Zabójca z przeszłości" to trzymająca w napięciu historia Paula Maguire, szanowanego obywatela, kochającego męża i ojca, który swoją wysoką pozycję społeczną i status majątkowy zawdzięcza kryminalnej przeszłości, a dokładniej milionom skradzionym rosyjskiej mafii. Dotąd Paulowi udawało się żyć w spokoju, jak na bogatego biznesmana przystało. Jednak pewnego wieczoru, kiedy Paul i jego żona wychodzą na uroczystą kolację, ktoś włamuje się do domu i porywa ich nastoletnią córkę. Wobec bezsilności policji Paul postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

W roli głównej wystąpił laureat Oscara Nicolas Cage (Oscar za "Zostawić Las Vegas"). Partnerują mu: nestor Hollywood Danny Glover ("Piła", "Zabójcza broń"), Peter Stormare ("Fargo", "Raport mniejszości") oraz Rachel Nichols znana z aktualnie emitowanego w Polsce serialu Sci-Fi "Continuum: ocalić przyszłość".

Autorem zdjęć do filmu jest Andrzej Sekuła, Polak od lat zaliczany do grona najlepszych operatorów filmowych Hollywood, twórca zdjęć do takich filmów jak "Pulp Fiction" czy "American Psycho".

Już od 1 lipca, wśród wielu nowości, użytkownicy serwisu Cineman.pl będą mogli obejrzeć mega hit "Wilk z Wall Street" Martina Scorsese ze znakomitymi kreacjami Leonardo DiCaprio i tegorocznego zdobywcy Oscara Matthew McConaugheya. "Wilk z Wall Street" uzyskał 5 nominacji do Oscara, w tym dla najlepszego filmu, a zarazem okazał się najbardziej kasowym tytułem w całej twórczości Scorsese - zarobił na świecie prawie 400 milionów dolarów.

Źródło: informacja prasowa


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz