„To właśnie sex”: zobacz fragment przebojowej komedii o fantazjach seksualnych!

Czas porozmawiać o seksie! Macie ochotę na naprawdę zabawną i pieprzną komedię o erotycznych fantazjach? "TO WŁAŚNIE SEKS", czyli idealna propozycja na pierwszą i? pięćdziesiątą randkę, w kinach już od 13 marca. Zobaczcie fragment filmu!

Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni. Jednak dzielenie się erotycznymi pomysłami może przynieść wyjątkowo zabawne skutki. Bo co zrobić, gdy on za bardzo wciągnie się w zabawę w przebieranki? Albo gdy ona osiąga rozkosz, tylko wtedy, kiedy doprowadzi go do płaczu? I co się stało ze starym, dobrym, normalnym seksem?!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=m8wgCPaqNVE[/youtube] "To właśnie seks" to ciepła, wzruszająca i przezabawna opowieść o zwyczajnych parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach. Ta przebojowa komedia, która podbiła serca australijskiej publiczności, działa jak antidotum na nasze uczuciowe i łóżkowe dylematy. I chociaż nie rozwiąże ich wszystkich, to z pewnością rozbroi je śmiechem!

"To właśnie seks", czyli bezkompromisowa komedia o seksualnych fantazjach i o nas samych, w kinach już od 13 marca!

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz