?To nie są grzeczne dziewczynki!? ? mówią Olga Bołądź i Małgorzata Kożuchowska. Wideo

Kochaj / kadr z filmu/fot.Mikołaj Tym / Federico Film

W przyjaźni są jak bohaterki ?Seksu w wielkim mieście?. W imprezowaniu dorównać im mogą tylko ?Druhny? Judda Apatowa. Sawa, Anka, Weronika, Oliwia i Marta ? gotowe na wszystko lejdis z komedii ?Kochaj? ? już za dwa tygodnie będą rozbawiać i wzruszać widzów w kinach. ??Kochaj? to po prostu fajny film. Od razu polubicie jego bohaterki? ? mówi Olga Bołądź. ?Ja zakochałam się w tym filmie. To doskonała propozycja na lato oraz na babskie wyjścia? ? dodaje Magdalena Lamparska. ?To nieprzesłodzona opowieść o kobiecej solidarności? ? tłumaczy Małgorzata Kożuchowska. ?Udało nam się stworzyć film o prawdziwej, ciepłej i intensywnej przyjaźni kobiecej, która może góry przenosić!? ? mówią zgodnie Aleksandra Popławska i Magdalena Lamparska.

To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego, jakiś fragment siebie. To po prostu kawał ?kobiecego świata?. Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście ? zdradza reżyserka, Marta Plucińska. Każda z bohaterek jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń ? i fakt, że marzą o prawdziwej miłości. Jak każdy z nas.

Wspaniale, że udało nam się zgromadzić na planie tyle gwiazd. To jedne z najlepszych polskich aktorek. Mają niesamowity talent, prawdziwy ?szósty zmysł?, który włącza się, gdy tylko stają przed kamerą. Od razu widać, że te dziewczyny przyjaźnią się i rozumieją bez słów. A nam zależało właśnie na tym, by między bohaterkami była prawdziwa ?chemia? ? mówi producent filmu, Paweł Pluciński.

Film w kinach w całej Polsce od 3 czerwca 2016.

Źródło: informacja prasowa


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz