?To był ostatni film, który zrobiłem na trzeźwo!? – Wojtek Smarzowski o filmie ?Pod Mocnym Aniołem?

W minionym tygodniu w sieci i w kinach zadebiutował zwiastun filmu ?Pod Mocnym Aniołem?. Trailer nowej produkcji Wojtka Smarzowskiego, twórcy ?Drogówki?, ?Róży? i ?Wesela?, z miejsca stał się hitem Internetu, notując blisko 200 000 odsłon na oficjalnym kanale Youtube dystrybutora ? firmy Kino Świat. Obraz - jak mówi sam Smarzowski ? ?jest poruszającą historią dwóch miłości; tej do kobiety i tej do wódki?. ?Pod Mocnym Aniołem? trafi na ekrany kin 17 stycznia 2014 roku.

?Alkohol był, dziwnym trafem, obecny we wszystkich moich filmach. Dało mi to do myślenia i postanowiłem, że kolejny z nich będzie wyłącznie o alkoholu.? ? żartuje reżyser i dodaje. ?Picie to nasz sport narodowy. Gdyby nasi piłkarze grali tak jak piją, to bylibyśmy dużo wyżej notowani. Może nie w pierwszej dziesiątce, ale nie tak daleko, jak jesteśmy.?

fot. Jacek Drygała

?Osobiście jestem smakoszem alkoholu, ale założyłem sobie, że ?Pod Mocnym Aniołem? zrobię od początku do końca na trzeźwo. Nie piłem zupełnie alkoholu i jakoś specjalnie nie cierpiałem z tego powodu. A ekipa? Cóż? każdy jest dorosły. Ale był to ostatni film, który zrobiłem na trzeźwo. Fajny eksperyment, ale na raz!? ? żartuje reżyser.

Foto: Jacek Drygała
fot. Jacek Drygała

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz