Tłumy gwiazd na uroczystej premierze ?Listy do M 2?. Galeria zdjęć z największej filmowej premiery roku!

Blisko dwa tysiące zaproszonych gości, koncert zespołu Sound'n'Grace i transmisja live z czerwonego dywanu. Do tego imponująca scenografia, sztuczny śnieg, tłumy VIPów i ilość gwiazd, którymi dałoby się obdzielić kilka osobnych eventów! Tak w największym skrócie wyglądała uroczysta premiera ?Listy do M 2?, która przechodzi do historii jako największe filmowe wydarzenie sezonu! Kontynuacja najpopularniejszej kinowej komedii ostatnich 25 lat trafi do regularnej dystrybucji w piątek, a od środy można ją oglądać na pokazach przedpremierowych w całej Polsce. W oczekiwaniu na premierę prezentujemy galerię zdjęć z wczorajszego, uroczystego pokazu.

Już samo wyliczenie gwiazd ?Listy do M 2?, które pojawiły się na czerwonym dywanie, robi wrażenie! W Złotych Tarasach, obok reżysera - Macieja Dejczera, stawili się: Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Wagner, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki, Julia Wróblewska, Anna Matysiak, Nikodem Rozbicki, Jakub Jankiewicz, Mateusz Winek i Waldemar Błaszczyk.

Wraz z ekipą aktorów ?Listy do M 2? na premierze, którą poprowadził Marcin Prokop, pojawili się liczni goście specjalni. Wśród nich znaleźli się, m.in.: Edyta Herbuś, Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski, Agnieszka Szulim, Piotr Starak, Olivier Janiak, Ada Fijał, Kamil Kula, Edyta Pazura, Monika Krzywkowska, Viola Kołakowska, Rafał Rutkowski, Karolina Szostak, Sylwia Gliwa, Anna Oberc, Kaja Śródka, Dorota Williams, Tomasz Ciachorowski, Macademian Girl, Michał Piróg, Agnieszka Wesołowska, Mateusz Hładki, Krystian Kukułka, Urszula Chincz, Mitja Okorn, Agnieszka Jastrzębska i inni.

?Listy do M. 2? mają w sobie wszystko to, za co pierwszy film pokochały miliony Polaków ? światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie. A w niej m.in. Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Lamparska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Katarzyna Zielińska, Paweł Małaszyński, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki, Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska w pierwszej od lat roli na dużym ekranie.

Od wydarzeń znanych z ?Listów do M? minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska-Żurawska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) ? obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) ? teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i ?niegrzecznego? Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę ? Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.

Bohaterowie ?Listów do M. 2? w reżyserii Macieja Dejczera będą rozśmieszać, wzruszać, inspirować widzów do tego, by uwierzyli, że w święta wszystko jest możliwe i że to właśnie miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę.

?Listy do M 2? w kinach od 13 listopada

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz