One More Time with Feeling Nicka Cave?a tylko 8 września na Wielkim Ekranie Multikina!

?One More Time With Feeling?, ekskluzywny kinowy materiał w reżyserii Andrew Dominika (?Zabójstwo Jessego Jamesa??, ?Zabić, jak to łatwo powiedzieć?), będzie pierwszą okazją do wysłuchania ?Skeleton Free? ? najnowszego, szesnastego już studyjnego albumu kapeli Nick Cave & the Bad Seeds. Film muzyczny zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie 8. września, na dzień przed oficjalną premierą albumu.

Nick Cave & the Bad Seeds

Wstępnie pomyślany jako zapis koncertu, ?One More Time With Feeling? wyewoluował w coś o wiele głębszym znaczeniu. Andrew Dominik zagłębił się w tragiczne tło procesu twórczego Nicka Cave?a, który materiał na album tworzył pogrążony w żałobie. Finalnie muzyczny dokument składa się z piosenek z nowego albumu wykonanych na żywo, wywiadów z członkami zespołu oraz poetyckich ujęć z narracją Cave?a.

Rezultat, zarejestrowany w czerni i bieli, to kruchy, surowy i prawdziwy zapis podróży artysty przez najtrudniejsze chwile w życiu. Już w czwartek 8 września w Multikinie!

Film w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami.

?One More Time With Feeling? będzie można zobaczyć 8 września 2016 o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa ? Ursynów, Wrocław Pasaż, Rybnik, Koszalin, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice, Jaworzno i Olsztyn.

Ceny biletów: Warszawa: 26,50 zł Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań 51, Wrocław ? Pasaż: 25 zł Pozostałe kina: 23 zł

Bilety na ?One More Time With Feeling? w sprzedaży od 5 lipca. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz