„Thor: Mroczny świat” na torze do mocnego debiutu za 75 mln dolarów

?Thor: Mroczny świat? może zgarnąć na starcie nawet ponad 75 mln dolarów! Najnowsza produkcja Marvel Studios ?Thor: Mroczny świat? ma szansę na jedno z najbardziej kasowych listopadowych otwarć w historii amerykańskiego kina, szczególnie w kategorii filmów debiutujących na początku tego jesiennego miesiąca.

Jak spekulują konkurencyjne studia, na podstawie popularności pokazów przedpremierowych i informacji na temat poziomu zainteresowania filmem, wpływy z drugiej części mega produkcji z Chrisem Hemsworthem w roli tytułowej po czwartkowej przedpremierze mogą przekroczyć magiczną granicę 75 milionów dolarów na otwarciu! Oznacza to wynik lepszy od 65,7 milionów dolarów zarobionych na starcie przez pierwszą część historii o nordyckim władcy piorunów, filmie ?Thor?, który obecnie zbliża się do 268,3 milionów dolarów uzyskanych z wpływów na całym świecie.

Oczekuje się też, że ?Thor: Mroczny świat?, podobnie jak ?Iron Man 3?, skorzysta z sukcesu hitowego ?Avengers? z 2012 roku. Produkcja z Hemsworthem w roli Thora i Robertem Downey Jr. w roli Iron Mana, zarobiła w sumie 1,5 miliarda dolarów, zdobywając tym samym pozycję trzeciego filmu wszechczasów tuż po ?Avatarze? i ?Titanicu?.

?Thor: Mroczny świat? w reżyserii twórcy ?Gry o Tron?, Alana Taylora, wejdzie na ekrany polskich kin już 8 listopada.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz