Ten Łoś coś do mnie powiedział! – fragmenty filmu „Gdzie jest Mikołaj?”

Od 21 listopada w polskich kinach pojawi się familijny film świąteczny pt. "Gdzie jest Mikołaj?". W polskiej wersji językowej usłyszymy Annę Dereszowską, Marka Barbasiewicza oraz znanego z roli Rozumu z filmów reklamowych sieci komórkowej Orange Michała Sitarskiego.

Są już dostępne cztery fragmenty filmu, w których można zobaczyć, jak ze swoją rolą poradził sobie Michał Sitarski.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=x02MSJe6aQQ[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=RpmMOP2VLgM[/youtube]

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=2NLE0MA90mQ[/youtube]

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=5dXej8nWUKg[/youtube]

"Gdzie jest Mikołaj?" to zrealizowana z rozmachem zwariowana świąteczna historia dla każdego. Film udowodni wszystkim niedowiarkom, że Święty Mikołaj istnieje naprawdę i co roku ma pełne ręce roboty. W filmie poznamy jego sekrety oraz jednego z współpracowników, Pana Łosia.

Gigantyczny łoś pojawia się w życiu Maxa (Dennis Reinsma) znienacka, spadając z nieba i zostawiając potężną dziurę w dachu. Zwierzak, nie tylko opanował sztukę latania, ale też ... mówienia! Cóż, wygląda na to, że Pan Łoś odbywał właśnie kurs podniebnego prawa jazdy ze Świętym Mikołajem. Niestety, sanie, do których był zaprzęgnięty, wymknęły im się spod kontroli?

Max  cieszy się z wizyty niezapowiedzianego gościa, mimo że przestał wierzyć w istnienie Mikołaja już dobrych parę lat temu. Ale kiedy rodzice się rozwodzą, nowy przyjaciel jest zawsze mile widziany. W Panu Łosiu bohater znajduje powiernika tajemnic, kumpla, z którym może oglądać filmy, kompana w starciu z rozbójnikami z sąsiedztwa, a także ? co najważniejsze ? kogoś, kto rozumie, co znaczy tęsknić za ojcem.

Ale przyjaźń z łosiem wcale nie należy do najłatwiejszych. Zwłaszcza, jeśli gburowaty sąsiad Panneman (Arjan Ederveen) ma chrapkę na jego poroże, które chciałby dołączyć do swojej kolekcji trofeów. Do tego dochodzi sam Mikołaj, któremu wyjątkowo mocno zależy na tym, żeby odzyskać asystenta. Wygląda na to, że Max jest w patowej sytuacji. Ale czy w czasie świąt ktoś mógłby okazać się nieszczęśliwy? Na pewno nie widz tego filmu!

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz