Ten film zagotuje wam krew w żyłach! Pełna galeria zdjęć z thrillera „Zabójcy bażantów”

?Ekscytujący?, ?doskonały?, ?gęsia skórka gwarantowana?! Pełna galeria zdjęć z thrillera ?Zabójcy bażantów?. Duński hit wszech czasów o krwawych zbrodniach elit biznesu!

Zło i zgnilizna świata, jakie wyłaniają się z tego filmu, z każdą sekundą napełniają coraz większym gniewem. ?Czułem uderzenia ciepła, a krew dosłownie gotowała mi się w żyłach?. Tak o ?Zabójcach bażantów? pisał w emocjonalnej recenzji redaktor Twitch Film. Ekranizacja bestsellerowego thrillera autorstwa mistrza skandynawskiego kryminału Jussiego Adler-Olsena trafi do kin 24 kwietnia. Entuzjastycznie przyjęta przez krytykę i czytelników powieść sprzedała się w całej Europie w ponad milionowym nakładzie. Zaś film na jej podstawie stał się najbardziej kasowych duńskim filmem wszech czasów, detronizując na lokalnym rynku największe hity Hollywood! Za kamerą stanął Mikkel N?rgaard, reżyser ?Kobiety w klatce?, a przed nią ? ponownie ? Nikolaj Lie Kaas jako niepokorny detektyw Carl M?rck. Galeria zdjęć z ?Zabójców bażantów?.

Detektywi z Departamentu Q ? zajmującego się nierozwiązanymi i przeterminowanymi sprawami ? próbują rozwikłać makabryczną zbrodnię sprzed lat.  Choć rzekomy zabójca od prawie dwóch dekad siedzi za kratkami, na policję zgłasza się świadek, który rzuca nowe światło na dawno zamkniętą sprawę. Podejrzani ? byli uczniowie prestiżowej szkoły z internatem ? aktualnie należą do elity duńskiego społeczeństwa. Detektyw Carl M?rck i jego asystent Assad muszą rozwikłać zagadkę i znaleźć sposób na pociągnięcie do odpowiedzialności prawdziwych morderców. Czy pomoże im w tym bezdomna Kimmie, niegdyś uczennica tej samej ekskluzywnej szkoły, która była zamieszana w tajemnicze wydarzenia sprzed lat?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=6z_2jrSjGaA[/youtube]

Ekscytujący! - Artechock.de Suspens i wielkie emocje. Kino noir w nowoczesnym wydaniu. - Twitchfilm Doskonała robota! Gęsia skórka gwarantowana. Musicie zobaczyć! - Trueview Doskonały! Wciąga i trzyma w napięciu do samego końca. - InfluxMagazine

"Zabójcy bażantów" w kinach od 24 kwietnia 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz