Ten film po prostu trzeba zobaczyć!Video-wywiady z gwiazdami „Kumby”

?Kumba? to kino familijne dla widzów w wieku od 5 do 95 lat, mające wszystko, co w bajkach lubimy najbardziej. Zwariowane, pełne emocji, kolorów i fantastycznych postaci. Ten film po prostu trzeba zobaczyć!? ? przekonują gwiazdy polskiej wersji językowej ?Kumby?, czyli Robert Więckiewicz, Sonia Bohosiewicz, Joanna Kulig, Jarosław Boberek oraz najulubieńsza serialowa rodzinka Polaków ? Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak i Maciej Musiał. Nowy film twórców nagrodzonego dwoma Oscarami ?Króla Lwa? i przebojowej ?Zambezii?, z jednym z najbardziej spektakularnych krajowych dubbingów ostatnich lat, wejdzie na ekrany kin 11 października.

Wideo-wywiad z gwiazdami polskiej wersji językowej ?Kumby?:

Udział w sesji dubbingowej filmu, nawiązującego do najlepszych tradycji kina familijnego spod znaku Disneya (autorem scenariusza jest scenarzysta ?Króla Lwa?), był niezapomnianą przygodą dla wszystkich gwiazd ?Kumby?, a widzom pozwoli odkryć aktorów w zupełnie nowych, zaskakujących wcieleniach. Głosem tytułowej zebry z ciśnieniem na wypasienie przemówił Maciej Musiał (?Samoloty?). Partnerują mu serialowi rodzice z ?Rodzinki.pl? ? Tomasz Karolak (?Disco robaczki?, ?Piorun?), jako waleczny królik, który nakicał już niejednemu drapieżnikowi oraz jak zwykle boska... Małgorzata Kożuchowska (?Madagaskar?), w roli wielkiej sercem i ciałem antylopy.

Wspierać ich będą ? Robert Więckiewicz, który odkrywa w sobie drapieżnika w roli lamparta Fango, postrachu całego Czarnego Lądu, a także temperamentna Sonia Bohosiewicz (?Piorun?), użyczająca głosu mającej nierówno pod wełną owcy Nory, Joanna Kulig (?Zambezia?) jako zalotna zebra Fifi i Jarosław Boberek (?Madagaskar?), który po mistrzowsku i śpiewająco opanował styl pędziwiatra, przywdziewając pióra postrzelonego strusia Bradleya.

Poza nimi ?wypasioną? polską obsadę dopełniają: Sławomir Pacek, odtwórca roli najsłynniejszego Gala świata w filmie ?Asterix na olimpiadzie?, znany też jako Randy z ?Uniwersytetu potwornego?. A także Klaudiusz Kaufman, który o dubbingowaniu zebr wie dosłownie wszystko, co udowodnił brawurowo, wcielając się w pasiastego Marty'ego z serii ?Madagaskar?.

[column col="1/3"] [/column] [column col="1/3"] [/column] [column col="1/3"] [/column]

KUMBA w kinach od 11 października 2013

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz