Ten film nauczy Polaków kochać! Pełna gwiazd i wzruszających wyznań wideo-zapowiedź ?Listów do M 2? ? przebojowej komedii z romantyczną misją.

?Znowu nauczymy ludzi kochać, okazywać więcej uśmiechu i miłości. ?Listy do M 2? to film z misją!? ? mówią jego gwiazdy i zapewniają, że w kontynuacji najpopularniejszej kinowej komedii ostatnich 25 lat nie zabraknie wielkich wzruszeń. O gorących uczuciach, odwadze do mówienia kocham i o tym, że miłość jest najpiękniejszym prezentem na święta, opowiadają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Lamparska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Wagner oraz Wojciech Malajkat i Paweł Małaszyński. ?Listy do M 2? ? komedia jeszcze bardziej romantyczna ? trafi do regularnej dystrybucji w najbliższy piątek, a od środy można ją oglądać na pokazach przedpremierowych w całej Polsce.

Ten film nauczy Polaków kochać!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=dgEjKYzc2sM[/youtube]

?Bohaterowie ?Listów do M 2? to różni ludzie szukający miłości? ? mówi Agnieszka Wagner. ?Los cały czas ich łączy w najmniej oczekiwanych sytuacjach? ? dodaje Agnieszka Dygant. ?Ci bohaterowie otrzymali swój prezent od Mikołaja i zrozumieli, że najważniejsza w życiu jest miłość (Magdalena Lamparska). ?Ona jest lekarstwem na wszystko? (Marta Żmuda-Trzebiatowska). ?Jeśli ma wybuchnąć to potrafi zrobić to nawet w 30-stopniowym mrozie? (Wojciech Malajkat).

?Każdy dzień jest dobry, by się zakochać. By powiedzieć drugiej osobie zwyczajne, proste słowo ?kocham cię?? ? podkreśla Paweł Małaszyński. ?I to tutaj jest. W życiu nie ma co czekać. Warto wyznawać miłość? ? mówi Maciej Zakościelny. ?Ten film przypomina ? panowie nie musicie wstydzić się pewnych rzeczy. Ja mówię w moim wątku: ?kocham cię najbardziej na świecie?? ? dodaje Tomasz Karolak. ?To jedna z największych wartości ?Listy do M 2?? (Maciej Stuhr). ?Przez to ten film będzie taki magiczny. Znowu nauczymy ludzi kochać, okazywać więcej uśmiechu i miłości. To film z misją!? ? podsumowuje Katarzyna Zielińska.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz