Ten film będzie z nami przez stulecia! Nowa wideo-zapowiedź komedii ?Listy do M 2?.

?Polacy wreszcie mają swojego Kevina?. ?Ten film będzie z nami przez stulecia!? ? przekonują aktorzy ?Listy do M 2?. Prezentujemy pełną gwiazd zapowiedź powrotu najpopularniejszej kinowej komedii ostatnich 25 lat.

Już od środy na pokazach przedpremierowych i od piątku w regularnej dystrybucji ?Listy do M 2? ? kontynuacja najpopularniejszej kinowej komedii ostatnich 25 lat. Wyprodukowana przez TVN komedia jeszcze bardziej romantyczna posiada wszystko, za co część pierwszą pokochały miliony Polaków. Światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie! ?Nie ma lepszego filmu na święta niż ?Listy do M 2??. ?Dwójka będzie filmem, do którego będziecie chcieli wracać?. ?Ten film będzie z nami przez lata, przez stulecia!? ? przekonują gwiazdy w najnowszym wideoklipie zapowiadającym ?Listy do M 2?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=ZRmDtzLxJMQ[/youtube]

?Cóż to był za cudowny telefon z wiadomością, że po ?Listach do M? przychodzą ?Listy do M 2?? ? mówi Piotr Adamczyk. ?Informację tę otrzymałam zaraz przed narodzinami mojego dziecka, więc to był bardzo piękny upominek na święta? ? wspomina Katarzyna Zielińska. ?Przed ?Listami? Polacy nie mieli swojej produkcji na święta? (Agnieszka Dygant). ?A teraz wreszcie mają swojego Kevina? (Paweł Małaszyński). ?Każdy, kto ogląda ?Listy do M 2?, może się utożsamić z jego bohaterami? (Roma Gąsiorowska-Żurawska). ?Bo to film, w którym główną rolę odgrywają pozytywne emocje. A my poszukujemy takich emocji i historii, które kończą się happy endem? (Małgorzata Kożuchowska). ?Będzie rodzinnie i wzruszająco? (Katarzyna Bujakiewicz). ?Wszystko co zobaczyliśmy w ?Listach do M? zobaczymy w ?Listach do M 2?, tylko że spotęgowane do kwadratu? ? podkreśla Nikodem Rozbicki. ?Apetyt się zaostrzył, ale nie zawiedziemy państwa? ? zaznacza Maciej Zakościelny.

?Listy do M 2?. w kinach od 13 listopada

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz