Ten agent to prawdziwa gwiazda

„To nie Dwayne Johnson, nie Schwarzenegger, lecz zwyczajny chłopak z sąsiedztwa, który potrafi odnaleźć się w sytuacjach wymagających jego specjalistycznych zdolności.

Widzowie wierzą mu i wierzą w niego” – tak Mike’a Banninga opisuje reżyser „Świata w ogniu”, Ric Roman Waugh.

Trzecia odsłona klasyka kina akcji z Gerardem Butlerem w roli głównej już na ekranach kin.

W „Olimpie w ogniu” uratował prezydenta i jego rodzinę z rąk północnokoreańskich terrorystów, którzy dokonali efektownej inwazji Białego Domu.

W „Londynie w ogniu” wyruszył wraz z prezydentem na pogrzeb brytyjskiego premiera, po czym niemal w pojedynkę powstrzymał atak zaciekłych zamachowców pragnących zniszczyć świat demokracji.

W „Świecie w ogniu” po raz pierwszy w swym życiu nie jest pewien, czy może ufać własnym ludziom.

W związku z premierą filmu „Świat w ogniu” zapraszamy do challengu z wykorzystaniem filtru „Agent”.
http://vm.tiktok.com/LtStEc/

Nagraj pomysłowego TikToka użyj filtru "Agent" oraz hasztagu #podejrzanasprawa.

Weź udział w konkursie i wygraj kody na pełne akcji filmy dostępne na www.Cineman.pl

Regulamin konkursu: https://bit.ly/33VgMXp

Gerard Butler powraca jako agent Mike Banning, który tym razem musi stawić czoła FBI i innym tajnym służbom, w walce o swoje dobre imię i życie prezydenta.

Po tragicznym ataku terrorystycznym w Londynie, zakrojona na szeroką skalę walka z terroryzmem wydaje się przynosić efekty. Agent Mike Banning wierzy, że najgorsze już za nim. Nie wie, że w najbliższym otoczeniu prezydenta USA są ludzie, którzy chcieliby zmienić porządek panujący na świecie. Wkrótce prezydent znów staje się celem ataku dokonanego przy użyciu najnowocześniejszych technik wojskowych. Giną dziesiątki agentów, a życie głowy państwa wisi na włosku. O zaplanowanie zamachu oskarżony zostaje sam Banning.

Ścigany przez wszystkie służby, musi udowodnić swoją niewinność i udaremnić kolejny decydujący atak. Jego jedynym sprzymierzeńcem jest dawno niewidziany ojciec, unikający cywilizacji były żołnierz, który wciąż wiele mógłby swojego syna nauczyć.

"Świat w ogniu" (Angel Has Fallen) w kinach!

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz