Telewizory Samsung Smart TV tańsze z internetem Netii!

Co łączy firmy Netia i Samsung? Poza oferowaniem najnowocześniejszych i najwyższej jakości rozwiązań w swojej dziedzinie, teraz także promocja obejmująca bardzo szybki internet i wyjątkowe telewizory Samsung Smart TV.

Każdy, kto w ramach jesiennej promocji Netii zakupi usługi internetowe ze standardową umową na 24 miesiące, otrzyma dodatkowo rabat od dostawcy na wybrane telewizory Samsung Smart TV z najnowszej linii z 2014 roku*. Będzie go można wykorzystać do 15 stycznia 2015, niezależnie od daty aktywacji usługi. Wysokość otrzymanego rabatu wyniesie od 300 do 600 zł, w zależności od wybranego modelu telewizora Samsung Smart TV**.

W ramach jesiennej GigaOferty Netia oferuje m.in. tańszy internet FOTON 50 Mb/s (49,90 zł miesięcznie), oraz Chmurę Osobistą o pojemności 20 GB bez dodatkowych opłat przez cały okres trwania umowy. Dla najbardziej wymagających użytkowników Netia stworzyła ofertę FOTON 100 Mb/s (300 Mb/s na sieci HFC w Warszawie i Krakowie). Netia oferuje też darmowy dostęp do 13,4 milionów Fon Spotów oraz nowoczesny i prosty w obsłudze router Wi-Fi Netia Spot z funkcją domowego serwera multimediów.

Jednym z telewizorów objętych wyjątkową oferta firm Netia i Samsung jest zbierający znakomite recenzje model Samsung HU6900. W promocji jest dostępny w wersji o przekątnej ekranu 50 cali - to jeden z najnowszych telewizorów oferujących obraz w wyjątkowej jakości Ultra High Definition (UHD). HU6900 został wyposażony w funkcję skalowania obrazu do rozdzielczości UHD, czterokrotnie większej od standardowej Full HD. Dzięki niej na nowo odkryjemy starsze materiały wideo czy filmy na płytach DVD, których wygląd będzie znacznie lepszy niż dotychczas. Za pośrednictwem telewizora HU6900 można korzystać z oferty filmów w rozdzielczości UHD, które są dostępne w aplikacji Strefa VOD UHD. To pierwsza w Polsce i Europie aplikacji zapewniająca ekskluzywny dostęp do filmów w wysokiej rozdzielczości 4K tylko dla osób, które zakupią telewizory Samsung UHD.

Po dokonaniu zakupu i aktywizacji usługi internetu, otrzymamy kod i link do dedykowanego serwisu eMarket, za pośrednictwem którego dokonamy zakupu telewizora Samsung Smart TV w obniżonej cenie.

*Telewizory objęte promocją: UE32H5500, UE40H5500, UE48H5500, UE50H6400, UE48H6800 oraz UE50H6900 ** Regulamin promocji znajduje się na stronie: http://www.netia.pl/files/oferta/Zalaczniki/2014/SWP_-_GigaOferta_z_Telewizorem_Samsung.pdf

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz