Telewizor Samsung SUHD JS9000 ? obraz piękny jak nigdy

Z roku na rok telewizory firmy Samsung pokonują kolejne ograniczenia, wprowadzając innowacyjne rozwiązania dostarczające coraz doskonalszą jakość obrazu i nowe możliwości. Tegoroczny telewizory SUHD ? w tym model JS9000 - są milowym krokiem w rozwoju technologii Ultra HD, gwarantującym spektakularną jakość obrazu, dzięki zastosowanym najnowocześniejszym technologiom Samsung.

Największą innowacją zastosowaną w zakrzywionym telewizorze JS9000 jest opracowana przez firmę Samsung dodatkowa nanokrystaliczna powłoka. Ten na pierwszy rzut okna niewidoczny dodatek, w dużej mierze odpowiada za niedoścignioną jakość obrazu jaką oferuje nowy telewizor SUHD. Nanokrystaliczne diody telewizora SUHD TV transmitują światło o różnej barwie w zależności od długości fali, umożliwiając najdoskonalsze odwzorowanie barw i największą efektywność świetlną wśród dostępnych dziś odbiorników. Technologia ta pozwala uzyskać szeroką gamę bardziej naturalnych kolorów, niż w przypadku konwencjonalnych telewizorów.

W nowych TV SUHD zastosowano szereg autorskich technologii wspierających jakość obrazu. Od PurColor, odpowiedzialnej za precyzyjne odwzorowanie kolorów w telewizorach UHD, po Peak Iluminator Pro i Ultra Clean View wspierających jasność i kontrast. Szczególne znaczenie w uzyskiwaniu czystej bieli i głębokich czerni mają funkcje Precision Black Pro i Micro dimming.

Efektem połączenia zakrzywienia ekranu, nanokrystalicznej powłoki i wyżej wymienionych funkcji jest niespotykany dotąd kontrast, jasność, realistyczne odtworzenie barw oraz poziom szczegółowości obrazu. Dzięki zastosowanym technologiom optymalizacji obrazu, JS9000 może pochwalić się PQI (Picture Quality Index) o współczynniku 2000.

Model SUHD JS9000 został wyposażony w wydajny, ośmiordzeniowy procesor gwarantujący płynne i niczym niezakłócone korzystanie z bogatej funkcjonalności telewizora. Ta z kolei w tym roku została w całości oparta o nowy system operacyjny, Tizen. Dzięki temu nowa platforma Smart TV firmy Samsung nie tylko oferuje wiele nowych funkcji, lecz także pozwala użytkownikom na niezwykle szybki, intuicyjny dostęp do ulubionych filmów, seriali, gier czy innych aplikacji tematycznych.

Doskonałym doznaniom wizualnym towarzyszyć będzie także świetny dźwięk. JS9000 został wyposażony w zestaw głośników stereo o łącznej mocy akustycznej 60W. Za jakość dźwięku w telewizorze odpowiada opracowany przez firmę Samsung system DNSe+ (Digital Natural Sound Engine), którego działanie zapewni optymalny dźwięk w każdej sytuacji.

Firma Samsung doskonale wie, że użytkownicy oczekują nie tylko najlepszych osiągów, ale i pięknego wyglądu. Design urządzeń elektroniki użytkowej jest obecnie równie istotny, co zastosowane technologie. Telewizor SUHD JS9000 prezentuje się spektakularnie, dzięki swojej zakrzywionej formie zawartej w stylowej, metalowej ramie. Nadaje ona ekranowi większą głębię i sprawia, że zawieszony na ścianie telewizor wygląda jak dzieło sztuki. Z kolei nowa stopa w kształcie litery Y dodaje całej konstrukcji lekkości i elegancji.

Najnowsze telewizory Samsung SUHD JS9000 dostępne są już w przedsprzedaży w firmowych sklepach Samsung Brand Store i sklepie internetowym Samsung e-store w limitowanej ofercie. Oferta zawiera wyjątkowy pakiet usług: gwarancję przedłużoną do 4 lat, darmową dostawę oraz instalację i przeszkolenie z obsługi telewizora, by w pełni poznać jego możliwości*. Więcej informacji o spektakularnych telewizorach Samsung SUHD oraz ich przedsprzedaży znajduje się na stronie internetowej www.suhd.samsung.pl.

Telewizory Samsung SUHD JS9000 trafią na sklepowe półki pod koniec kwietnia. *Oferta ważna do 27.03.2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz