Tego lata kto gra, ten wygra w Cinema City CINEMIX!

W te wakacje szykuj się na wyjątkowe atrakcje w Cinema City! Przez najbliższe miesiące ? kiedy słońce znów będzie Cię rozpieszczać ? możesz jeszcze bardziej umilić sobie czas, biorąc udział w loterii Cinema City CINEMIX. Na kinomaniaków czeka ponad 800 tysięcy nagród do wygrania!

Jeden bilet to jedna szansa

Specjalnie na lato Cinema City przygotowało unikatową loterię CINEMIX, w której do wygrania jest mnóstwo nagród, a każdy kupiony bilet do sieci kin może być furtką do spełnienia Twoich marzeń. Tego lata kto gra, ten wygra. W puli nagród telewizory, lodówki, tablety, a nawet samochód!

Przygoda z CINEMIX

W trakcie wakacji każde kino Cinema City będzie przepustką do wspaniałej przygody. Przy okazji letnich wojaży po Polsce, nadrabiając zaległe premiery, czy spędzając czas z przyjaciółmi w kinie, możesz wziąć udział w loterii CINEMIX. Zasady są niezwykle proste! Wystarczy kupić bilet na dowolny seans, wejść na stronę www.cinemix.pl, wpisać kod dostępny na bilecie, a po chwili niepewności obrazki ułożą się w wizerunek nagrody. Kto gra, ten wygra spośród ponad 800 tysięcy nagród. Wśród nich znajdują się m.in. wspaniały samochód ŠKODA Rapid Spaceback, tablety, telewizory i lodówki Samsung, a także darmowe bilety, zestawy w barze i zniżki do wykorzystania w kinie. Dodatkowo każdy uczestnik zarejestrowany w promocji na www.cinemix.pl, ma szansę na udział w Wielkim Finale 1 września, podczas którego do wygrania będzie kolejny samochód Škoda Rapid Spaceback oraz inne atrakcyjne nagrody.

Wakacje to czas kinomaniaków, więc oglądaj i wygraj w Cinema City CINEMIX. Już dziś sprawdź repertuar Cinema City i weź udział w największej digitalowej loterii, w której każdy bilet to szansa na wygraną. Do zgarnięcia ponad 800 000 nagród! Promocja rusza 4 lipca i potrwa do 31 sierpnia 2014 roku.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz