TED 2016. Marzenie ? retransmisja wykładu inauguracyjnego z Vancouver. TED po raz pierwszy na wielkim ekranie w Multikinie!

Konferencja TED ? skrót od: Technology, Entertainment & Design ? od lat propaguje idee warte rozpowszechniania. Słynni wykładowcy (m.in. Bill Gates czy Stephen Hawking), tematy z najprzeróżniejszych dziedzin życia (prezentacja dronu, zjawiska artystyczne, pomysły na walkę z głodem) i atrakcyjna forma sprawiły, że konferencje TED oglądają miliony ludzi na świecie. Teraz trafia ona wyłącznie do kin (nie będzie jej w sieci) za pośrednictwem satelity.

TED jest projektem poświęconym rozprzestrzenianiu idei, zazwyczaj w formie krótkich, wyrazistych wykładów i rozmów (18 minut lub mniej). Konferencja TED po raz pierwszy odbyła się w 1984 roku łącząc wiedzę o technologii, rozrywce i designie w całość, a obecnie obejmuje prawie wszystkie tematy i dziedziny wiedzy ? od nauki do biznesu i problemów globalnych ? w ponad 100 językach. Za cel stawia sobie dzielenie się pomysłami i ideami w społeczeństwach na całym świecie.

?TED 2016. Marzenie? odbędzie się w dniach 15?22 lutego w Vancouver. Inauguracyjny wykład będzie transmitowany w Ameryce Północnej 15 lutego i retransmitowany w Europie 16 lutego (ze względu na różnicę czasu). Wystąpią jak zawsze niezwykli wykładowcy, a całość zostanie poprzedzona częścią artystyczną.

Data retransmisji: 16 lutego, 2016 Start: 20:00 Czas trwania: około 100 minut Prowadzenie - Chris Anderson

Lista wykładowców / wystąpią:

Ishita Katyal Astro Teller Riccardo Sabatini AR Rahman Shonda Rhimes Dan Pallotta Bill T. Jones

Więcej szczegółów na https://conferences.ted.com/TED2016/program/guide.php Retransmisja wykładu inauguracyjnego konferencji ?TED 2016. Marzenie?. odbędzie się 16 lutego o 20:00 w 10 wybranych kinach sieci Multikino w Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań Stary Browar, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze

Ceny biletów: 45 zł ? bilet normalny 40 zł ? bilet ulgowy (dla uczniów i studentów z ważną legitymacją) 40 zł ? bilet facebook (z kodem rabatowym Facebook pobranym z aplikacji Voucherowej na fan Page?u Multikino Polska) 40 zł ? bilet b2b/grupowy (dla firm i zorganizowanych grup powyżej 15 osób)

Sprzedaży Biletów: Bilety na konferencję TED już w sprzedaży na www.multikino.pl oraz w kasach kin, w których odbywa się wydarzenie. Bilety grupowe oraz bilety z kodem promocyjnym z Fan Page?u Multikino Polska można nabyć tylko w kasach kin.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz