Teaser teledysku donGURALesko ?Niesiemy dla was bombę? stworzonego specjalnie do filmu ?Hardkor Disko?

 

Pojawił się teaser teledysku donGURALesko ?Niesiemy dla was bombę"? stworzonego specjalnie do filmu ?Hardkor Disko?, niezależnego debiutu fabularnego Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, czy hitu Jamala ?Defto.?

Autorem utworu ?Niesiemy dla was bombę? jest donGURALesko, czyli Piotr Górny - jeden z najwybitniejszych polskich raperów, który od ponad 20 lat współtworzy polską scenę hip-hopową i swoją oryginalną osobowością nadaje jej rytm. Reżyserem klipu jest Krzysztof Skonieczny (głębokiOFF), zaś za warstwę muzyczną utworu odpowiada DONATAN. Tytuł utworu jest także hasłem na plakacie ?Hardkor Disko?.

Klip zostanie podzielony na dwie równolegle montowane ze sobą części i składał się będzie z kolorowych fragmentów filmu ?HARDKOR DISKO? oraz czarno-białego materiału nakręconego specjalnie na potrzeby teledysku. W klipie ukazane zostaną zajawki związane z kulturą hip-hop i streetartem, a także latami 80/90-tymi i estetyką oldschoolowych, hip-hopowych teledysków z tamtego okresu.

Premiera utworu i teledysku odbędzie się 26 marca w Kinie Muza w Poznaniu na specjalnym pokazie przedpremierowym filmu ?Hardkor Disko", na którym obecni będą twórcy klipu oraz filmu. Po projekcji zapraszamy na panel dyskusyjny w którym udział wezmą m.in. donGURALesko, Krzysztof Skonieczny, odtwórca głównej roli Marcin Kowalczyk i inni.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=4Vc07HS3vBg[/youtube]

Premiera ?HARDKOR DISKO? 4 kwietnia 2014.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz