W te Święta hobbit zamieni się w elfa ! Widzieliście polski zwiastun RATUJMY MIKOŁAJA?

Polski zwiastun animacji ?Ratujmy Mikołaja?. Ponadczasowa komedia gwiazdkowa dla całej rodziny, z mnóstwem świątecznych piosenek.

Gdy chciwy miliarder odkryje największy sekret Mikołaja, a na biegun północny zawitają kłopoty, ostatnią nadzieją na powodzenie tegorocznej Gwiazdki zostanie sympatyczny elf Bernard. Jak poradzi sobie z największym wyzwaniem Świąt, przekonamy się 22 listopada, kiedy na nasze ekrany wejdzie ponadczasowa komedia gwiazdkowa ? ?Ratujmy Mikołaja?. W oryginalnej wersji filmu głosów użyczyli m.in. Martin Freeman, czyli Bilbo Baggins z megahitu ?Hobbit: Niezwykła podróż? oraz legendy małego i dużego ekranu: Joan Collins ? niezapomniana Alexis z ?Dynastii? i Tim Curry ? gwiazda musicalu ?The Rocky Horror Picture Show?. Polską obsadę ujawnimy niebawem, ale już dziś prezentujemy zwiastun ?Ratujmy Mikołaja?.  

 

Elf Bernard marzy, aby trafić do elitarnej grupy naukowców pracujących w tajnym laboratorium Świętego Mikołaja. Jednak, za sprawą niefortunnego wynalazku, poczciwy pechowiec niechcący ujawnia lokalizację siedziby Mikołaja chciwemu miliarderowi. Złoczyńca pragnie ukraść sekrety Mikołaja i wejść w posiadanie magicznej Kuli Czasu, która umożliwia wręczenie prezentów dzieciom na całym świecie w zaledwie jedną noc. Jedynym sposobem na powstrzymanie zła, naprawienie szkód, uratowanie Mikołaja i świąt Bożego Narodzenia jest ratunkowa misja w czasie, która wywołuje całą masę zabawnych komplikacji. W pełnej przygód podróży Bernardowi towarzyszy wesoły renifer-łakomczuch z latającego zastępu Świętego Mikołaja.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz