Tamara Arciuch czaruje w najnowszej animacji Disneya!

Już od dziś w kinach można obejrzeć kolejną część przygód wróżek z Przystani Elfów ?Dzwoneczek i bestia z Nibylandii?. W polskiej wersji językowej najnowszej animacji Disneya usłyszymy m.in. Tamarę Arciuch. Ceniona polska aktorka użyczyła swojego głosu wróżce o imieniu Różyczka. ? Jest to jedna z najbardziej zabawnych wróżek. Jest w niej bardzo dużo ironii. Słynie z bardzo zabawnych komentarzy i ciętych ripost ? opowiada aktorka o granej przez siebie postaci.

Czy moc przyjaźni po raz kolejny zdoła pokonać wszystkie przeszkody, które staną na drodze wróżek? O tym widzowie będą mogli się przekonać odwiedzając kina. Siłę kobiecej przyjaźni na pewno docenia polska gwiazda ? Mam w domu trzech chłopaków, dwóch synów i męża, więc nie mam kobiety, z którą w każdej chwili mogę pogadać. Tym bardziej doceniam moje przyjaciółki ? mówi aktorka.

Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu? Kiedy oddział wróżek do zadań specjalnych postanawia schwytać tajemniczego potwora zanim zniszczy ich dom, Jelonka, ufając swojej intuicji, wraz z Dzwoneczkiem i pozostałymi przyjaciółkami stanie w obronie bestii.

?Dzwoneczek i bestia z Nibylandii? już w kinach!

Źródło:materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz