„Talent, uroda, tajemnica” – kim jest Eliza Rycembel, utalentowana debiutantka z filmu ?Obietnica?

14 marca na ekrany kin wejdzie ?Obietnica? ? poruszająca historia pary nastolatków, którzy w miłości szukają ucieczki od zajętych sobą i nierozumiejących ich problemów rodziców. Główną rolę w filmie Anny Kazejak zagrała utalentowana debiutantka ? Eliza Rycembel.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=ECKkHDgbpIQ[/youtube]  

Pochodząca z Warszawy dwudziestodwulatka zdążyła już zwrócić uwagę krytyków. Eliza Rycembel jest fenomenalna ? mogliśmy przeczytać w sieci po światowej premierze ?Obietnicy?, która odbyła się w trakcie 64. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. Obraz Kazejak został wtedy zaprezentowany w sekcji Generation, gdzie pokazywane są najciekawsze i najlepsze filmy z całego świata, skoncentrowane na tematyce młodzieżowej.

Eliza nosi w sobie pierwiastek naszej scenariuszowej Lili. Wiedziałam, że jest w niej spory potencjał ? mówi Anna Kazejak, a wtórują jej gwiazdy ?Obietnicy?. Eliza ma świetne warunki. Świetnie wygląda w kamerze ? podkreśla Dawid Ogrodnik. Ona ma niesamowitą twarz. To bardzo ciekawa aktorka i osobowość ? stwierdza Andrzej Chyra. Elizę najlepiej opisują trzy słowa ? talent, uroda i tajemnica ? podsumowuje Magdalena Popławska.

?Obietnica? w kinach od 14 marca 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 thoughts on “„Talent, uroda, tajemnica” – kim jest Eliza Rycembel, utalentowana debiutantka z filmu ?Obietnica?

Dodaj komentarz