Tak wygląda nowy przywódca narodu amerykańskiego! Samuel L. Jackson jako prezydent USA na plakacie filmu ?Polowanie na prezydenta?.

26 czerwca do kin trafi ?Polowanie na prezydenta?, doskonale przyjęty przez widzów i krytyków obraz z plejadą hollywoodzkich aktorów. W obsadzie, w roli najważniejszego lokatora Białego Domu, zobaczymy ulubieńca Quentina Tarantino ? Samuela L. Jacksona (?Pulp Fiction?, ?Django?, ?Avengers: Czas Ultrona?). Poza nim w łowach na najgrubszą rybę świata wezmą udział: zdobywca Oscara, oglądany ostatnio w ?Atlasie chmur? Jim Broadbent, współczesny ?Punisher?, gwiazda serii ?Dexter" i ?Rzym? Ray Stevenson oraz jedna z ?Gotowych na wszystko?, nominowana do Nagrody Akademii Felicity Huffman.

Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

Totalny odjazd! ?  JoBlo's Movie Nieustanna akcja i wyluzowana rozrywka ? Variety Fantastyczny pomysł. Aż dziw, że coś takiego powstało dopiero teraz! ? TwitchFilm Sama przyjemność ?  Indiewire Klasyczne motywy plus filmowa nowa jakość połączone w efektownej jeździe bez trzymanki!? CraveOnline

"Polowanie na prezydenta" w kinach od 26 czerwca 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz