Tajna broń w „Step Up: All In”

 

Jamal Sims po raz kolejny sprawi, że scena w hotelu Valhalla wręcz zapłonie pod nogami tancerzy. Choreograf pracował przy wszystkich częściach ?Step Up?.

Jamal jest wspólnym mianownikiem wszystkich części tanecznej serii. ?Podchodzi do każdej sekwencji z ciekawością i zawsze znajduje sposób, by znaleźć w niej coś świeżego? ? powiedział Adam Shankman, producent filmu. Sims i jego współpracownicy, Christopher Scott (który pojawia się w filmie jako Hair) oraz Dondraico Johnson zgodnie podkreślają, że możliwość pracy z grupą tak fantastycznych tancerzy była dla nich ogromną inspiracją. ?To prawdziwa drużyna gwiazd?, podkreśla Sims. W wielkim finale występują najlepsi tancerze świata, w jednej tylko scenie przebiją wszystko to, co zrobili wcześniej! ?Na planie nie było żadnego ?ego?, żadnego ja jestem ważniejszy ? wszyscy ze sobą współpracowali? ? dodaje choreograf.

Inspiracją choreografów do finałowego numeru tanecznego była m.in. wycieczka do... hipermarketu budowlanego Home Depot. ?Znaleźliśmy tam mnóstwo sprzętu, który nasi tancerze wykorzystują w wybuchowym finale All In?, mówi Sims. ?To również w Home Depot powstał pomysł użycia żywiołów, ziemi, powietrza, ognia i wody ? czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!? ? mówi Sims.

Wszystkie poprzednie części serii ?Step Up? można zobaczyć na www.cineman.pl.

STEP UP: ALL IN (Step Up: All In)

PREMIERA: 18 LIPCA 2014

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz