?Tajemnice lasu? ? magnes na aktorów!

?Tajemnice lasu? to film nakręcony z rozmachem. Do przenoszenia na ekran kultowego musicalu zaangażowano wybitnych i utytułowanych filmowców, a w obsadzie znalazły się najsłynniejsze nazwiska. Co przyciągnęło takie tuzy światowego aktorstwa jak Meryl Streep i Johnny Depp do udziału w najnowszej produkcji Disneya?

Johnny Depp był zafascynowany perspektywą wystąpienia w filmie, który w oryginalny sposób łączy w sobie klasyczne baśniowe postacie i motywy. ? Bardzo spodobał mi się pomysł połączenia wszystkich baśni, z którymi dorastaliśmy, w jeden wielki musical. Z ?Tajemnic lasu? dowiadujemy się o naszych bohaterach z dzieciństwa dużo więcej niż z książek. Okazuje się, że postaci te są jeszcze straszniejsze albo jeszcze śmieszniejsze, niż sobie wyobrażaliśmy. Ten film to wspaniały pomysł. I do tego fantastycznie zrealizowany ? przekonuje Depp.

? To musical napisany z głową ? opowiada z kolei Meryl Streep. ? Widać w nim dużą inteligencję twórców. Jest atrakcyjny wizualnie i przynosi emocjonalne spełnienie. Ma też ?to coś?, co przyciąga nas ? artystów ? i sprawia, że chcemy dać z siebie wszystko ? mówi aktorka.

Anna Kendrick podkreśla, że za sukcesem filmu stoi przełamanie stereotypów i utartych kinowych schematów. Aktorce bardzo spodobało się umiejscowienie baśniowej opowieści w realistycznej scenerii. ? Większość szkół w Stanach wystawia tylko pierwszy akt ?Tajemnic lasu?. I nic dziwnego, kończy się on przecież tradycyjnym ?i żyli długo i szczęśliwie?. Ale tak naprawdę to dzięki kolejnym aktom, gdzie przestaje być kolorowo, opowieść nabiera wymowy i znaczenia dla współczesnego odbiorcy ? wyjaśnia Kendrick.

? Prawdę mówiąc, zebranie zespołu tak wspaniałych i utalentowanych aktorów było stosunkowo łatwe ? zdradza producent filmu Marc Platt. ? Wszyscy bardzo chcieli zagrać w tym filmie. ?Tajemnice lasu? to wielki magnes na aktorów.

?Tajemnice lasu? to niezwykle humorystyczny i chwytający za serce film w reżyserii Roba Marshalla (Chicago, Nine, Wyznania gejszy), z udziałem hollywoodzkich gwiazd największego formatu, z Meryl Streep i Johnny?m Deppem na czele. Najnowsza produkcja Disneya w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego żona, chcąc odmienić swój los, zgadzają się spełnić 4 życzenia wiedźmy. Aby tego dokonać muszą wejść do tajemniczego lasu?Wkrótce przekonają się, czy  to o czym marzą, jest tym, czego naprawdę chcą.

?Tajemnice lasu? w kinach od 13 lutego.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz