?Tajemnica Filomeny? przedpremierowo na Ladies Night w Cinema City

Już 20 lutego wszystkie uczestniczki Ladies Night w Cinema City będą miały okazję zobaczyć przedpremierowy pokaz nominowanej do Oskara ?Tajemnicy Filomeny?. Oprócz filmu, na wszystkie Panie będzie czekać moc atrakcji. Bo jak spędzać wolny czas, to tylko aktywnie!

Tematem zbliżającego się spotkania Ladies Night będzie aktywne życie kobiet i to, jak doskonale potrafią one sobie poradzić z codziennymi obowiązkami. Ich lista w dzisiejszych czasach jest przecież coraz dłuższa. Dzięki zaproszonym gościom, Panie dowiedzą się m.in. jak wykonać szybki, ale piękny makijaż, efektywnie ćwiczyć i sprawnie przygotować pyszny posiłek. Praktyczne porady ekspertów sprawią, że czas, jaki kobiety poświęcają na dany punkt dnia, znacznie się skróci. Zaoszczędzony czas można przeznaczyć na to, co najważniejsze ? bycie z rodziną, przyjaciółmi i drobne przyjemności!

?Tajemnica Filomeny? przedpremierowo Po spotkaniu z ekspertami, czas na deser. 20 lutego uwieńczeniem wyjątkowego wieczoru Ladies Night w Cinema City będzie przedpremierowy pokaz nominowanej do tegorocznych Oskarów produkcji ? Tajemnica Filomeny, z doskonałą Julią Dench (James Bond) i Steve Coogan (W 80 dni dookoła świata). Ten doskonały brytyjski film opowiada o losach religijnej Irlandki, która postanawia odnaleźć swojego odebranego jej siłą i oddanego do adopcji syna. Los splata ją z dziennikarzem politycznym, który postanawia pomóc jej odnaleźć ukochane dziecko. Czy dojdzie do wyczekiwanego przez lata spotkania matki i syna? Odpowiedź już 20 lutego podczas Ladies Night w Cinema City!

Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu Tajemnica Filomeny odbędzie się 20 lutego w 16 kinach Cinema City. Start o godzinie 19:30.

Cinema City Częstochowa Jurajska

Cinema City Gliwice

Cinema City Kraków Bonarka

Cinema City Bydgoszcz

Cinema City Zielona Góra

Cinema City Katowice Silesia

Cinema City Gdańsk Krewetka

Cinema City Toruń Czerwona Droga

Cinema City Poznań Plaza

Cinema City Lublin

Cinema City Warszawa Arkadia

Cinema City Warszawa Mokotów

Cinema City Łódź Manufaktura

Cinema City Wałbrzych

Cinema City Rybnik

Cinema City Bielsko-Biała

 Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz