Ta kura pokaże wam pazura! „Turu. W pogoni za sławą”

Disco w polu czy na estradzie? Ta kura pokaże wam pazura!

Przeboje tej nioski już w najbliższy piątek zdobędą miasta i wioski

Obraz zawierający kura, ptak

Opis wygenerowany automatycznie

Co może zrobić mała, wystraszona kurka, gdy jej pani zaginie w wielkim mieście? Muzyczną karierę! Turu nie jest zwykłą dostarczycielką świeżych jajek – wystarczy okazać jej trochę zainteresowania by odkryć, że kwoczka ma niesamowity talent i piękny głos. Nikt jednak nie organizuje wokalnych konkursów talentów dla kur… Turu musi więc znaleźć inny sposób, by pokazać światu ile jest warta. Po drodze czeka ją cała masa przygód! Niezwykła podróż nadzwyczajnej kury już w najbliższy piątek w kinach!

„Turu. W pogoni za sławą” – nowy zwiastun

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/cCsBOXx8YM4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

„Turu. W pogoni za sławą” to roztańczona i rozśpiewana animacja o muzycznym talencie rodem z kurnika. Tętniąca latynoskimi rytmami, pełna zwierzaków opowieść o psotnej kwoce, która ze zwykłej kurki przemienia się w wielką gwiazdę estrady. Sympatyczna „Turu. W pogoni za sławą” to ekranizacja jednej z najulubieńszych książek dziecięcych Ameryki Południowej, którą na kinowe ekrany przenieśli producenci niezapomnianej i nagrodzonej Oscarem „Evity”. Być może nie znosi ona jajek – ale uwierzcie – ta koko jest naprawdę spoko i będziecie jej z dzióbka spijać! W kinach już od 17 lipca.

Przez swój śmieszny wygląd oraz fakt, że nie potrafi składać jajek, kurka Turu jest źródłem żartów dla całego kurnika. Wszystko zmienia się, kiedy Isabel – emerytowana nauczycielka muzyki zabiera kwoczkę na swoją farmę. Tam też dochodzi do niebywałego odkrycia. Okazuje się, że Turu posiada niezwykły talent. Nie tylko potrafi mówić ludzkim głosem, ale również wspaniale śpiewać. Isabel jednak – z obawy, że inni ludzie mogą chcieć wykorzystać kurkę do własnych celów – postanawia zatrzymać jej sekret w tajemnicy. Niestety pewnego dnia dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Kobieta spada z dachu i traci pamięć… Kiedy karetka zabiera ją do szpitala, Turu pozostaje sama i bez ochrony. Dzielna kwoczka nie załamuje się jednak i postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć przyjaciółkę. W jej trakcie poznaje małego Mateo, syna właściciela cyrku. Wspólnie tworzą spektakl, który przynosi Turu wielki rozgłos. Mimo sławy i scenicznego sukcesu rozśpiewana kurka nie zamierza jednak zrezygnować z misji odnalezienia ukochanej Isabel.

„Turu. W pogoni za sławą” w kinach 17 lipca

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz