Premiera serialu „Flash” w AXN!

Co można robić, gdy potrafi się biec z prędkością 560 km na godzinę, o 130 kilometrów szybciej niż Hennessey Venom GT, najszybszy samochód świata? Można błyskawicznie zmienić garnitur na przyjęcie, uratować ludzi z pożaru lub? zatrzymać tornado. To wszystko widzowie AXN zobaczą już 1 lutego o godz. 21:00 w pierwszym sezonie serialu Flash. Drugi sezonu produkcji pojawi się na antenie AXN w kwietniu.

The Flash to serial stworzony na podstawie komiksu DC Comics pod tym samym tytułem, wydawanego od lat 40-tych ubiegłego wieku. Produkcja opowiada historię Barry?ego Allena (w tej roli Grant Gustin), który jako superbohater Flash strzeże porządku w Central City. Barry?ego poznajemy w trakcie ucieczki przed bandą starszych dzieci z jego szkoły. Ma dopiero 11 lat i choć się bardzo stara, nie udaje mu się uciec przed prześladowcami. Po tajemniczej śmierci swojej matki, której był świadkiem i niesłusznym skazaniu za morderstwo jego ojca, główny bohater zaczyna interesować się niewyjaśnionymi sprawami i paranormalnymi zjawiskami. Po studiach zostaje śledczym, zbierającym dla miejscowej policji dowody z miejsc przestępstw. Jest w tym bardzo dobry. Wystarczy kilka minut, aby z dużym prawdopodobieństwem naprowadzić policjantów, w tym swojego przybranego ojca, detektywa Joe Westa (Jesse L. Martin), na ślad przestępców.

Pewnej nocy, w wyniku nieudanego eksperymentu naukowego życie Barry?ego zmienia się bezpowrotnie. Podczas eksplozji i uderzenia pioruna w laboratorium STAR Labs główny bohater zapada w śpiączkę, a po wybudzeniu odkrywa, że potrafi się przemieszczać z prędkością błyskawicy. Szybko okazuje się, że takich jak on ludzi z wyjątkowymi umiejętnościami jest więcej. Nie każdy jednak chce wykorzystać nowe zdolności w słusznym celu. Barry postanawia chronić Central City i jego mieszkańców przed złoczyńcami z nadprzyrodzonymi zdolnościami, jako superbohater Flash. Może w ten sposób uda mu się również złapać tajemniczego mordercę swojej matki i oczyścić ojca z zarzutów...

Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu Flash już 1 lutego o godz. 21:00 i 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21:00 i 22:00.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz