?Szybcy i wściekli 7? oraz ?Zbuntowana? w kinach Cinema City! Rusza przedsprzedaż biletów!

Szał przedsprzedaży kinowych hitów w kinach Cinema City! W kinie rozpoczyna się właśnie wiosenne ?przebudzenie?! Na horyzoncie pojawiają się najważniejsze premiery tego roku, które najczęściej w tym okresie oscylują wokół akcji, fantastyki i science ? fiction. Sieć kin Cinema City przygotowała specjalną ofertę na ten czas. Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów na dwie najnowsze produkcje sensacyjne: Szybcy i wściekli 7 i Zbuntowaną.

Zapraszamy wszystkich fanów mocnego kina akcji na otwarcie wiosennego sezonu w kinach Cinema City. Właśnie dzisiaj rusza przedsprzedaż na jedne z najważniejszych premier tego roku - ekranizację bestselleru Zbuntowana oraz siódmą część Szybkich i wściekłych. Kup swój bilet już dziś!

Zbuntowana to kontynuacja rozpoczętej sagi science-fiction opartej na słynnej serii książek, która prezentowana będzie w kinach Cinema City od 20 marca. Nie będzie tam drogich samochodów, ale główna bohaterka walcząc z tyranią systemu posłuży się nowymi technologiami, nowoczesną bronią palną i swoimi niezwykłymi umiejętnościami, co zostanie pokazane w zapierających dech efektach specjalnych. Saga książkowa stała się bestsellerem, a teraz adaptacja filmowa zawojuje umysły fanów gatunku!

Bilety na premierowy weekend 20-22 marca już dziś kupisz na stronie http://cinema-city.pl/ Film wyświetlany będzie w wersji 2D i 3D we wszystkich kinach Cinema City oraz w kinach 4DX.

Szybcy i wściekli 7trafią do kin Cinema City już 10 kwietnia, a siódma odsłona filmu przepełniona jest plejadą gwiazd (również sportowych). Tym razem ekipa Vin Diesla zostanie wzięta na celownik zupełnie nowego wroga. Pałający chęcią zemsty eks-najemnik będzie eliminował członków grupy bezlitośnie i bez ostrzeżenia. W filmie nie brakuje strzelanin, pościgów i karkołomnych akrobacji, które wniosą kino sensacyjne na zupełnie nowy poziom. Widzowie zobaczą między innymi pościg supersamochodami we wnętrzu słynnych najwyższych biurowców Dubaju.

Bilety na pierwszy premierowy tydzień, tj. od 10 do 16 kwietnia już dziś kupisz na stronie http://cinema-city.pl/ . Film wyświetlany będzie w formacie 2D we wszystkich kinach Cinema City, w kinach IMAX i 4DX.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz