„Szybcy i wściekli 7” w kinach Imax!

Czy może być coś lepszego niż widowiskowe pościgi i efektowne strzelaniny na największym ekranie kin IMAX? Szybcy i wściekli wracają, żeby po raz kolejny przeprowadzić widza przez szalony świat wyścigów i strzelanin. Jeszcze nigdy nie było tak efektownie!

Już od 10 kwietnia we wszystkich kinach IMAX będzie królowała szybkość i wściekłość w najlepszym wydaniu. W nowej produkcji Jamesa Wana zobaczymy zapierające dech w piersiach pościgi, pojedynki na broń palną i nie tylko. Ostatnia część Szybkich i wściekłych będzie jednocześnie okazją do pożegnania Paula Walkera, który zginął tragicznie w okresie kręcenia filmu. O nieprawdopodobne emocje zadba także gwiazdorska obsada. W rolach głównych m.in. Vin Diesel (Riddick), Paul Walker (Szybcy i wściekli), Jason Statham (Transporter), Dwayne Johnson(Hercules), Michelle Rodriguez (Maczeta) i Ludacris.

Dzięki nieprawdopodobnie czystemu obrazowi w kinach IMAX lśniące i dopakowane samochody, pojawiające się w filmie, będzie można zobaczyć praktycznie z bliska. Wielowymiarowy system dźwiękowy wprowadzi widza do kokpitu prowadzonych aut i dosłownie w środek walki pomiędzy Jasonem Stathamem a The Rockiem. Przeżyj w IMAX siódmą przejażdżkę z najlepszymi złodziejami samochodów w historii kina!

Zemsta wyjaśnia wszystko W ostatniej części Szybkich i wściekłych Deckard Shaw będzie chciał zemścić się na ekipie Dominica Toretto za zabicie swojego brata. Nie będzie to jednak bezmyślna zemsta a misternie przygotowany krwawy plan. Toretto będzie musiał stawić czoła nie tylko próbie zemsty, ale także konfliktowi somalijskich terrorystów z rządem Stanów Zjednoczonych. Stawką jest dostęp do zabójczej broni. Ekipa jeszcze raz połączy swoje siły, kiedy na celowniku Shawa pojawi się każdy członek drużyny Doma.

Ruszyła już przedsprzedaż biletów na seanse Szybkich i Wściekłych 7, którą można znaleźć pod tym linkiem: http://cinema-city.pl/showFeatInfo?featureCode=0867S2X.

Projekcje filmu Szybcy i wściekli 7 na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) już od 10 kwietnia. Film również od 10 kwietnia we wszystkich kinach Cinema City i salach Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia i Cinema City Bonarka.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz