Szef wszystkich szefów

Przebojowy, inteligentny, charyzmatyczny, posiadający zdolności przywódcze i motywacyjne. Szef idealny. Ryszard taki jest? ale wyłącznie w swoim mniemaniu. Piotr Głowacki jako szef wszystkich szefów w filmie ?Słaba płeć?? daje popis swoich komediowych umiejętności. Już od 1 stycznia 2016 w kinach!

?Z wielkiego uśmiechu szefa miała wręcz wylewać się hipokryzja. Głowacki genialnie zagra wszystko, więc wiedzieliśmy, że i w tej roli wypadnie świetnie? ? mówi Wojciech Pałys, producent kreatywno ? wykonawczy filmu. Ciężko się z jego opinią nie zgodzić. Rolą Ryszarda aktor po raz kolejny udowadnia swój niezwykły talent. Piotr Głowacki zadebiutował w 2005 roku w filmie ?Rozdroże Cafe?, a już rok później za ?brawurowe poprowadzenie postaci o zmiennych nastrojach? (rola Michała w ?Odzie do radości?) otrzymał Jantara na festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie. Od tamtej pory jego kariera cały czas nabiera tempa, a kreacje na długo zapadają w pamięć widzów. Lista filmów z jego udziałem jest już bardzo imponująca. Tylko w 2015 roku, na wielkim ekranie, można go było zobaczyć w aż dziewięciu produkcjach. Wśród nich nagradzane ?11 minut? Jerzego Skolimowskiego, ?Karbala? Krzysztofa Łukaszewicza, czy ?Anatomia zła? Jacka Bromskiego. W swojej aktorskiej karierze robił już przeszczepy serca (?Bogowie? ? Marian Zembala) ? za tę rolę nominowany był do Polskiej Nagrody Filmowej Orły 2015, był esbekiem (?80 milionów? ? Stanisław Sobczak), a nawet podbił świat wraz z zespołem Laser przebojem ?Pragnienie miłości /Czekoladka/? (?Disco polo? ? Rudy). W najnowszej produkcji Krzysztofa Langa będzie po prostu szefem!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=tiJR3uckto8[/youtube]

?Skupiony na wizerunku, który wytwarza na potrzeby świata niepewny chłopiec? ? tak opisuje swoją postać Głowacki i dodaje ?Ryszard robi wszystko, żeby zyskać władzę i pieniądze, które zapewnią mu? bliskość z każdą kobietą, której zapragnie.? Ryszard jest szefem firmy, w której pracuje Zośka (Olga Bołądź), główna bohaterka filmu ?Słaba płeć??. Na każdym kroku wykorzystuje swoje stanowisko - jest przekonany, że jest pierwszy po Bogu, a jego firma najlepsza. To przebojowy cwaniak bez skrupułów i charakteru. Mały człowieczek z zamiłowaniem do dużej kasy, mistrzowsko operujący korpo-językiem. Jedyną osobą, która może sobie pozwolić na to, żeby mu się postawić jest Zośka. Jako jedna z niewielu nie ma skrupułów traktować Ryszarda tak, jak on traktuje swoich pracowników: podrzędnie. Wszystko jednak do czasu. Ryszard nie może przecież pozwolić, by ktokolwiek stanął na jego drodze do celu?

?Słabuj płci?? Piotrowi Głowackiemu partnerują m.in. Olga Bołądź, Marieta Żukowska, Katarzyna Figura, Piotr Adamczyk, Marcin Korcz, Marian Dziędziel i Marek Bukowski.

Zośka jest atrakcyjna, wykształcona i wie czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu ? kawalerka na kredyt , zamiast prestiżowej pracy ? użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia ? udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka ? silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

"Słaba płeć" w kinach od 1 stycznia 2016?

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz