Szczęśliwe zakończenie z Cinema City? To bardzo proste!

W te wakacje kinomani szukają szczęśliwego zakończenia w Cinema City! Wakacyjny repertuar to idealna okazja, aby pomóc szczęściu i zagrać o atrakcyjne nagrody, w tym samochód ŠKODA Fabia III. W loterii Cinemix każdy wygrywa. Teraz czas na ciebie!

Cinema City zaprasza wszystkich wakacyjnych kinomaniaków do znalezienia swojego szczęśliwego zakończenia. W loterii Cinemix widzowie mogą wygrać podwójnie, bo nie tylko zobaczą długo oczekiwany tytuł, ale będę mogli również zdobyć fantastyczne nagrody. Wkrótce na ekrany kin Cinema City trafią letnie produkcje pełne sensacyjnych opowieści, więc wystarczy kupić bilet, sprawdzić kod i wygrać jedną z atrakcyjnych nagród w loterii Cinemix. Jeden z widzów w gdańskim kinie Krewetka zdobył niedawno wspaniały samochód ŠKODA Fabia III! Losowanie drugiej nagrody głównej oraz wielu innych odbędzie się 1 września, a letnie premiery to idealny czas na sprawdzenie swojego szczęścia. Kto wygra kolejny samochód? Przyjdź do kina i znajdź swoje szczęśliwe zakończenie!

Obecnie na srebrnym ekranie szaleje nowy superbohater Ant-Man, grany przez przebojowego Paula Rudda. Dołączają do niego kolorowe Piksele z Adamem Sandlerem i Kevinem Jamesem na czele, a wkrótce zobaczymy najnowszą wersję komiksowej Fantastycznej Czwórki i piękną animację Mały Książę. Najbliższy weekend natomiast to niezapomniane wrażenia z Tomem Cruisem i Mission: Impossible ? Rouge Nation. Warto dokładnie sprawdzić repertuar Cinema City i pomóc szczęściu w te wakacje. Znajdź swoje szczęśliwe zakończenie wraz z ulubionymi filmowymi bohaterami i wyjedź z kina nowym samochodem w loterii Cinemix!

Pula loterii to ponad 800 000 nagród, a każdy bilet do Cinema City jest szansą na zdobycie jednej z nich. Wystarczy obejrzeć film i wprowadzić specjalny kod z biletu w aplikacji konkursowej lub na stronie internetowej www.cinemix.pl, by sięgnąć po voucher od traveloppa.com na wycieczkę za 10 000 złotych, produkty Amica do Twojej kuchni, darmowe bilety, zestawy w barze i zniżki do wykorzystania w kinie, a 1 września samochód ŠKODA Fabia III!

Już teraz wejdź na stronę Cinema City, sprawdź repertuar i weź udział w największej internetowej loterii! Tego lata w Cinema City każdy wygrywa! Loteria trwa od 3 lipca do 31 sierpnia 2015r.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz