Szampańska impreza z wyjątkowym kinem w Muranowie

Zapraszamy do spędzenia filmowego Sylwestra w kinie Muranów. W programie przedpremierowe pokazy filmowe, pyszne jedzenie oraz zabawa taneczna z DJ'em. W tę niezwykłą noc roku na ekranie kina zostaną zaprezentowane 3 doskonałe przedpremierowe filmy: wyprodukowaną przez Almodovara szaloną komedię ?Dzikie historie?, ?Samba? ? nowy film twórców ?Nietykalnych? z Omarem Sy i Charlotte Gainsbourg w rolach głównych ? oraz niewiarygodną, ale opartą na faktach komedię ?Dumni i wściekli? z udziałem plejady brytyjskich gwiazd, m.in. Billa Nighy (?To tylko miłość?) oraz Imeldy Staunton (?Vera Drake?).

W przerwie między seansami na uczestników Filmowego Sylwestra będzie czekał bufet z ciepłymi daniami, winem, szampanem oraz zabawa taneczna z DJ?em. Ostatni wieczór w 2014 roku z pewnością będzie wyjątkowy.

PROGRAM:

21:15 ?Dzikie historie?, Relatos salvajes, 122? (powitanie i zaproszenie na film) 23:15 Poczęstunek (dania ciepłe, alkohol ? wino, szampan), toast i zabawa z DJ-em w holu kina 01:00 ?Dumni i wściekli?, Pride, 120? 3:00 Poczęstunek noworoczny (dania ciepłe, alkohol ? wino, szampan), zabawa z DJ-em w holu kina 3:45 ?Samba?, 118? 5:45 Zakończenie imprezy

Cena biletu 190 zł ? w tym 2 ciepłe posiłki, wino i szampan.

Bilety do kupienia w kasie kina Muranów.

?Dzikie historie?, Relatos salvajes, reż. Damián Szifron | Argentyna/Hiszpania 2014, 122' Pedro Almodovar przedstawia dziką komedię, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą ?dość!? i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. ?Dzikie historie? ze ścieżką dźwiękową autorstwa nagrodzonego Oscarem Gustavo Santaolalla (?Babel?), największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, są jak ?Pulp Fiction? wyreżyserowane przez Almodóvara w szczytowej formie.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=5dNIsrrf_rw[/youtube]

?Dumni i wściekli?, Pride, reż. Matthew Warchus | Wielka Brytania 2014, 120' Konserwatywne, górnicze miasteczko, z którego ucieka, kto może. Kiedyś spokojne, dziś targane strajkami. Kiedy poczucie wrogości wobec wszystkiego, co obce osiąga apogeum, niespodziewanie przyjeżdżają tu kolorowym busem geje i lesbijki ze stolicy. Na ratunek potrzebującym! ?Dumni i wściekli? to niewiarygodna, ale oparta na faktach historia, która stała się jednym z największych brytyjskich przebojów tego roku.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=6w8sJPq8_d4[/youtube]

Samba, reż. Olivier Nakache, Eric Toledano, Francja 2014, 120' Samba i Alice pochodzą z dwóch różnych światów. On pracuje na zmywaku w paryskim hotelu, ona jest woluntariuszką, która po latach pracy w korporacji postanowiła przewartościować swoje życie i pomagać ludziom. Gdy wskutek biurokratycznej pomyłki Samba trafia do aresztu, a co więcej grozi mu przymusowa deportacja z Francji, Alice postanawia mu pomóc za wszelką cenę. ?Samba? to pasjonująca i pełna humoru opowieść o życiu w wielokulturowym tyglu, gdzie rzeczy najprostsze ? radość życia, potrzeba kochania ? okazują się być najważniejsze.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=-tqzwbjy0WQ[/youtube]

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz