Szampańska impreza z dobrym kinem w Muranowie

Zapraszamy do spędzenia filmowego Sylwestra w kinie Muranów. W programie przedpremierowe pokazy filmowe, pyszne jedzenie oraz zabawa taneczna z DJ'em. W tę niezwykłą noc roku na ekranie kina będzie można zobaczyć: bogaty w smaki i kolory ?Smak curry?, love-story outsidera światowego kina Jima Jarmuscha - ?Tylko kochankowie przeżyją? oraz ?Wielkiego Liberace? z Michaelem Douglasem i Mattem Damonem. W przerwie między seansami na uczestników Filmowego Sylwestra będzie czekał bufet z ciepłymi daniami, przekąskami, winem, szampanem oraz zabawa taneczna z DJ?em. Ostatni wieczór w 2013 roku z pewnością będzie wyjątkowy.

?Smak Curry? Życie w Indiach jest jak hinduskie jedzenie - bogate w aromaty, smaki i kolory. Gdy wskutek kulinarnej pomyłki losy dwojga obcych sobie ludzi niespodziewanie się splotą, miłość okaże się dla nich najlepszą przyprawą.

?Tylko kochankowie przeżyją? Tilda Swinton, Tom Hiddleston i Mia Wasikowska w klimatycznej love-story Jima Jarmuscha. Adam (Tom Hiddleston) jest unikającym rozgłosu i słonecznego światła undergroundowym muzykiem. Mieszka w odludnej części Detroit, kolekcjonuje gitary, słucha winyli i tworzy muzykę końca świata. Jego samotność przerywa przyjazd ukochanej Ewy (Tilda Swinton). Spokojne życie zakochanej pary zostanie wystawione na próbę, kiedy niezapowiedzianie dołączy do nich siostra Ewy ? Ava (Mia Wasikowska)?

?Wielki Liberace? Michael Douglas i Matt Damon w prawdziwej historii wielkiej gwiazdy rozrywki XX wieku. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę polskiego pochodzenia.

Pogram: 21:00 Poczęstunek otwierający na powitanie. 21:30 Film ?Smak curry? 23:30 - 1.30 Catering (dania ciepłe, alkohol - wino, szampan), toast i zabawa z DJ-em w holu kina. 1.30 Film ?Tylko kochankowie przeżyją? lub 1.30 Film ?Wielki Liberace? 3:30 Zakończenie imprezy

Cena biletu: 190 zł/os. Więcej informacji: muranow.gutekfilm.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz