Szamanka z krainy gejzerów i lodowców ? ?Björk: Biophilia Live? w Multikinie!

Muzyka łagodzi obyczaje ? to pewne. Ale czy może zmieniać klimat i ratować środowisko naturalne?Któż miałby udowodnić, że to możliwe, jeśli nie szamanka z krainy gejzerów i lodowców ? Björk. Zmysłowy koncert, fantastyczne widowisko multimedialne ? ?Björk: Biophilia Live? już 21 października w Multikinie!

Podczas koncertu ?Björk: Biophilia Live? szamanka z krainy gejzerów i lodowców udowodni, że muzyka może zmieniać klimat i ratować środowisko. Cztery lata temu skomponowała dziesięć utworów, z których każdy poświęcony był jednej emocji i łączył się z jakimś elementem przyrody (księżyc, błyskawice itp.).

Niezwykle widowiskowy koncert wybitnej islandzkiej artystki, zarejestrowany w Alexandra Palace w Londynie w 2013 roku, przez Nicka Fentona i Petera Stricklanda, ekspertów w dziedzinie dokumentacji występów muzycznych, którzy użyli do tego przedsięwzięcia 16 kamer. Björk ponownie wykorzystuje 24-osobowy chór, elektronikę oraz specjalnie skonstruowane instrumenty. Biophilia to nie tylko fenomenalny wizualnie koncert z utworami słynnego, ósmego albumu Björk, lecz równie przemyślany w najdrobniejszym szczególe multimedialny projekt poświęcony przyrodzie i ginącemu pięknu natury. Całość uzupełniono wspaniałymi animacjami, zdjęciami przyrody oraz występem Davida Attenborough.

?Björk: Biophilia Live? będzie można zobaczyć 21 października o 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa ? Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Rybnik, Koszalin, Poznań Stary Browar, Zabrze, Gdańsk, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Gdynia, Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice i Olsztyn.

Ceny biletów:
  • Warszawa: Złote Tarasy: 27 zł normalne / 24 zł Facebook / 22 zł Multikino & Gala

  • Poznań: Stary Browar, Kraków, Wrocław: Pasaż: 25 zł normalne / 22 zł Facebook / 20 zł Multikino & Gala

  • Pozostałe kina: 24 zł normalne / 21 zł Facebook / 19 zł Multikino & Gala

Bilety na ?Björk: Biophilia Live? w sprzedaży od 11 sierpnia 2014. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz