Syn diabła i anarchii chce zmienić image! Ron Perlman w thrillerze ?13 grzechów?

W rankingu aktorów charakterystycznych deklasuje konkurencję. Oryginalna uroda, wzrost i zapadający w pamięć głos sprawiają, że z powodzeniem grywa stwory z baśni, synów diabła, Neandertalczyków, brzydali wszelkiej maści. ?Ale na tym koniec!? ? zapowiada Ron Perlman. ?Wystarczy, że dwadzieścia lat kariery spędziłem ukryty pod maskami? ? dodaje aktor. Od 11 kwietnia prawdziwe oblicze gwiazdy ?Pacific Rim? i ?Synów Anarchii? można oglądać w thrillerze ?13 grzechów?, mrożącym krew w żyłach obrazie producentów horrorów ?Paranormal Activity? i ?Noc oczyszczenia?.

Elliot, bohater ?13 grzechów?, jest pogrążony w długach i desperacko szuka sposobu, żeby je spłacić. Pewnego dnia odbiera tajemniczy telefon. Anonimowy głos informuje go, że jest filmowany przez ukryte kamery i bierze udział w reality show. Jeżeli wykona 13 zadań, zainkasuje zawrotną kwotę 6,2 miliona dolarów. Pierwsze z nich jest banalnie proste ? zabić muchę. Jednak każde następne z pozostałych dwunastu wyzwań to kolejny krok bliżej piekła. Już wkrótce Elliot przekona się, że dla pieniędzy jest w stanie dopuścić się najbardziej przerażających i ekstremalnych zachowań.

?Ten scenariusz mną pozamiatał. Jest misternie przygotowany i każda minuta przynosi nowe niespodzianki. Nie sposób przewidzieć, co za chwilę nastąpi. Historia wiedzie Elliota do punktu, w którym zupełnie traci kontrolę nad swoim losem. Zaczyna rozumieć, że w całej tej intrydze nie może na nikim polegać, a wiele osób z jego otoczenia nie jest tym, za kogo się podaje.? ? ekscytuje się Perlman. ?Mój bohater jest policjantem. Pracuje w cieniu, stara się nie rzucać w oczy. Pod tym względem stanowi zupełne przeciwieństwo postaci, w które zwykle się wcielam.?

Filmowa kariera Perlmana rozpoczęła się w 1981 roku główną rolą w nagradzanym filmie ?Walka o ogień? Jeana-Jacquesa Annauda, za którą otrzymał nominację do Genie Award. Pięć lat później ten sam reżyser obsadził go w roli garbatego Salvatore w docenionej przez krytyków adaptacji powieści ?Imię Róży? Umberto Eco, a w 2001 roku powierzył rolę w epickim dziele ?Wróg u bram?, w którym Ron zagrał razem z Jude?em Law, Rachel Weisz oraz Edem Harrisem. Dziś, w wieku 63 lat, charyzmatyczny aktor może poszczycić się liczną i wierną rzeszą fanów, w dużej mierze pozyskanych dzięki jego współpracy z Guillermo del Toro, filmom takim jak ?Blade: Wieczny łowca II?, ?Hellboy? czy niedawne ?Pacific Rim? oraz występom w popularnym serialu ?Synowie Anarchii?.

 13 GRZECHÓW w kinach od 11 kwietnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz