Syn Andrzeja Chyry odkrywa tajemnice ojca.Zwiastun „Prostej historii o morderstwie”

W ?Prostej historii o morderstwie? w reżyserii Arkadiusza Jakubika, Filip Pławiak wciela się w postać syna doświadczonego policjanta granego przez Andrzeja Chyrę. Jako młody funkcjonariusz wydziału kryminalnego odkrywa mroczne tajemnice, które przez lata ukrywał jego ojciec. W pozostałych rolach: Kinga Preis, Eryk Lubos, Andrzej Konopka, Ireneusz Czop i Michał Czarnecki.

prostahistoriaomorderstwie_01_fotokrzysztofwiktor

Arkadiusz Jakubik wraca za kamerę! ?Prosta historia o morderstwie? to drugi ? po świetnie przyjętej ?Prostej historii o miłości? z 2010 roku ? film w dorobku reżyserskim znakomitego aktora. W rolach głównych: Andrzej Chyra, Kinga Preis i Filip Pławiak znany z występów w ?Bilecie na Księżyc? i ?Czerwonym pająku?. Jednym ze scenarzystów ?Prostej historii o morderstwie? jest Igor Brejdygant, autor scenariusza serialu ?Paradoks? w reżyserii Grega Zglińskiego i Borysa Lankosza. Za zdjęcia odpowiada Witold Płóciennik (?Carte Blanche?, ?Wymyk?).

Trzymająca w napięciu, pełna zaskakujących zwrotów akcji historia policyjnej rodziny, której losami wstrząsa tajemnicza zbrodnia. Jacek, młody policjant (Pławiak), za wszelką cenę próbuje chronić matkę (Preis) i braci przed porywczym i despotycznym ojcem ? również funkcjonariuszem (Chyra) ? zamieszanym w nielegalne interesy. Gdy ten zostaje zamordowany, syn staje się głównym podejrzanym. Żeby udowodnić swoją niewinność, Jacek musi rozpracować skomplikowaną sieć intryg, w którą był uwikłany jego ojciec.

?Prosta historia o morderstwie? ? w kinach od 21 października

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz