Sylwestrowy Nocny Maraton Filmowy w kinach Helios!

31 grudnia w kinach Helios w całej Polsce odbędzie się Maraton Sylwestrowy! Widzowie będą mieli do wyboru aż dwa zestawy filmów, a w nich tytuły takie jak: ?John Wick?, ?Pani z przedszkola??Wielkie oczy? oraz ?Son of a Gun?

Helios zaprasza do sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd polskiego oraz światowego kina, a wszystko to w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. W przerwie o północy toast noworoczny! Sylwester w kinie, to idealny sposób na przywitanie Nowego Roku!

W zestawie pierwszym, swój udział na ekranach Heliosa zapowiedzieli m.in.: Amy Adams i Christoph Waltz, których zobaczyć można w przedpremierowym pokazie filmu Tima Burtona ? ?Wielkie oczy?. Będą też Agata Kulesza i Adam Woronowicz w premierowej ?Pani z przedszkola?.

W zestawie drugim pojawi się niezawodny Keanu Reevs w roli tytułowego Johna Wicka oraz (również przedpremierowo) sam Ewan McGregor w filmie ?Son of a Gun?. Będzie wytwornie, tajemniczo, zabawnie i chwilami też bardzo niebezpiecznie...

NMF #1 Start: 31.12. godz. 22:00 - ?Pani z przedszkola? (Premiera) oraz ?Wielkie oczy? (Przedpremierowo!) NMF #2 Start: 31.12. godz. 21:45 - ?John Wick? oraz ?Son of a Gun? (Przedpremierowo!)

Szczegółowe informacje, zapowiedzi oraz aktualności dotyczące cyklu Nocne Maratony Filmowe we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce śledzić można także w serwisie Facebook pod adresem: www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz