Sylvester Stallone, Tom Berenger, Danny Aiello oraz Kyra Sedgwick – „Motywacja” premierowo w Polsce na Cineman VOD

Już 17 lutego użytkownicy serwisu Cineman VOD będą mogli podziwiać plejadę hollywoodzkich gwiazd w "Motywacji" Johna Herzfelda. Film zostanie udostępniony po raz pierwszy w Polsce, wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

"Motywacja" to to historia poradnika, który od momentu pojawienia się w sieci szybko zyskuje rozgłos i staje się źródłem inspiracji dla bardzo wielu osób. Czytelnicy pod wpływem książki zaczynają rozumieć, że każda podejmowana przez nich decyzja ma wpływ na ich życie, a tym samym zmienia los innych ludzi. Wśród największych fanów poradnika są: tajny agent, który uwielbia przemoc, kobieta, która właśnie opuściła więzienie, gangster, ksiądz zmagający się ze swoim demonami, marzący o wielkiej sławie dziennikarz, a nawet gwiazdor hip-hopu.

Reżyser John Herzfeld, będący jednocześnie autorem scenariusza filmu, postawił na znane i kultowe nazwiska Hollywood. W filmie zobaczymy nominowanych do Oscara i nadal pozostających w świetnej aktorskiej formie Sylvestera Stallone ("Rocky", Rambo", "Niezniszczalni") oraz Toma Berengera ("Pluton", "Incepcja"). Z kolei Danny Aiello wciela się w dość nietypową dla siebie rolę księdza ("Dawno temu w Ameryce", "Ojciec chrzestny"). W "Motywacji" widzowie będą mogli zobaczyć także laureatkę Złotego Globu Kyrę Sedgwick ("Podkomisarz Brenda Johnson") oraz Thomasa Jane - gwiazdę serialu "Wyposażony". Dodatkowym smaczkiem jest pojawienie się na ekranie gwiazdora "Maczety" Danny'ego Trejo. Twórcą soundtracku jest Tree Adams, kompozytor muzyki do serialu "Californication"; w filmie można posłuchać także nastrojowych piosenek wykonaniu Franka Stallone (brata Sylvestra) kompozytora, gitarzysty i tekściarza.

Kolejna propozycja Cineman VOD w ramach cyklu Super Premium VOD to gratka dla miłośników mocnego, zaprawionego polityką kryminału. Już 3 marca Cineman VOD udostępni gorąco przyjęty przez krytyków thriller polityczny "Wyrok za prawdę". Film został wyreżyserowany przez Michaela Cuesta twórcę hitowego serialu "Homeland". Rolę główną - postać opartą na biografii kontrowersyjnego reportera Gary'ego Webba kreuje dwukrotnie nominowany do Oscara Jeremy Renner ("The Hurt Locker", "Miasto złodziei", "Avengers").

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz