Święty Mikołaj trafi do paczki! Galeria zdjęć z komedii ?Uwolnić Mikołaja!?

Święty skazany na śmiech. Zamiast przynosić paczki, sam wylądował w... paczce! Galeria zdjęć z komedii ?Uwolnić Mikołaja!?

Tej zimy najulubieńszy święty wszystkich dzieciaków, zamiast przynosić paczki, sam trafi do... paczki! A wszystko to w pełnej humoru familijnej produkcji ?Uwolnić Mikołaja!?.  Komedia, wyprodukowana przez samego Ridleya Scotta, ze zdobywcą Oscara Jimem Broadbentem w roli tytułowej, trafi do polskich kin 5 grudnia. W oczekiwaniu na premierę filmu, prezentujemy barwną galerię zdjęć z historii o świętym skazanym na? śmiech.

Testując nowe sanie, Święty Mikołaj powoduje wypadek i rozbija swój pojazd w centrum Londynu. Po wielkiej kraksie, zakończonej przymusowym lądowaniem w altance, znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca ? Steve?a, który niedawno wyszedł z więzienia. Mężczyzna nie chce pakować się w kłopoty i woli unikać kontaktów ze stróżami prawa. Kiedy jednak Mikołaj omyłkowo trafia za kratki, Tom zmusza tatę do działania. Razem spróbują uwolnić poczciwego brodacza, odbić jego renifery z przytułku dla zwierząt i umożliwić świętemu powrót do Laponii. A na realizację tej świątecznej misji niemożliwej mają zaledwie 24 godziny, bo nazajutrz zaczyna się Boże Narodzenie! A jeśli Święty trafił do paczki, kto rozda? paczki?

UWOLNIĆ MIKOŁAJA! w kinach od 5 grudnia 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz