Święto kina już w tę niedzielę!

Gratka dla wszystkich kinomaniaków!

Ponad wszystko kino ? setki pokazów, jedna cena w Cinema City

W najbliższą niedzielę cała Polska będzie obchodzić Święto Kina. Z tej okazji 15 grudnia bilety na wszystkie seanse w kraju będą dostępne w jednakowej atrakcyjnej cenie. Do udziału w akcji zainicjowanej przez Polski Instytut Sztuki Filmowej przyłączyła się między innymi sieć Cinema City, a także kina IMAX. Filmy można również obejrzeć w technologii 4Dx. Sprawdź, na co warto wybrać się tego dnia do kina!

Wolisz filmy przygodowe, romantyczne czy rodzinne? Pasjonują Cię silne emocje, psychologiczne wyprawy w głąb siebie, a może w filmie szukasz chwili wytchnienia? Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, podczas Święta Kina znajdziesz coś dla siebie! 15 grudnia we wszystkich kinach Cinema City bilety dostępne będą w cenie 11 zł za seanse 2D, oraz 14 zł za produkcje 3D (plus opłata za okulary). Specjalna oferta będzie obowiązywać także w kinach IMAX - filmy 2d za 13zł, 3d za 17 zł i salach 4Dx - 25zł za filmy w 2D, a 28 zł plus opłata okularowa za obraz 3d.  Specjalnie dla Was wybraliśmy kilka propozycji filmowych, które warto obejrzeć tego dnia!

 Przedświąteczna zabawa z Disneyem

Jeśli wybierasz się na Święto Kina wraz z rodziną, w repertuarze zwróć uwagę na animację Kraina Lodu. Ta bardzo charakterystyczna i przywołująca mnóstwo wspomnień ?disneyowska? produkcja, potrafi zarówno rozbawić, jak i wzruszyć nie tylko najmłodszych widzów. Główna bohaterka próbuje odnaleźć swoją siostrę, która sprowadziła na całe królestwo wieczną zimę. W czasie podróży dołącza do niej dzielny Kristoff i bałwan Olaf, którego dubbinguje fantastyczny Czesław Mozil. Film poprzedzony jest krótką animacją Koń by się uśmiał, która jest hołdem dla starych systemów montażu filmów rysunkowych. Aby widz mógł w pełni przeżyć wydarzenia z ekranu, seans dostępny jest w technologii 4Dx. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania odczuwamy film wszystkimi 5 zmysłami. W wersjach3D zastosowano aż 24 rodzaje dodatkowych efektów specjalnych, dlatego fizycznie odbierzemy takie bodźce jak: wiatr, mgła, błyskawice i zapachy.

Młodzieżowe mądre kino

Do tej pory w szerokiej grupie teen movie trudno było znaleźć choć jeden warty polecenia tytuł. Na szczęście ukazała się ekranizacja książek Suzanne Collins Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia. Choć jest to kino rozrywkowe, reżyser Francis Lawrence zadbał o to, aby było inteligentne i przyciągało nie tylko fanów tego bestsellera. Bohaterowie, którzy zwyciężyli 74 Igrzyska Śmierci stają się celem rządzących i tak bardzo potrzebną światu iskrą rebelii! Warto go zobaczyć także ze względu na świetną rolę Jennifer Lawrence (X-Men: First Class) i Josha Hutchersona (Cirque du Freak: The Vampire?s Assistant). Wrażenia wizualne i dźwiękowe będą dodatkowo spotęgowane w czasie oglądania produkcji w kinie IMAX. Prezentacja filmu za pomocą tej technologii jest niesamowitym przeżyciem, którego nie da się powtórzyć w żadnym innym miejscu. Specjalny ekran zapewni nam pełną widoczność z każdego miejsca sali, a przestrzenny czysty dźwięk, dokładność najcichszego szeptu głównego bohatera .

Po męsku z koreańskim rodowodem

Dokładnie 10 lat temu Chan-wook Park stworzył nowy rodzaj thrillera psychologicznego. Jego Oldboy zawojował światowy rynek filmowy, a sam obraz został nagrodzony w Cannes. 15 grudnia w sieci kin Cinema City będziecie mogli zobaczyć remake, za który odpowiada sam Spike Lee (Malcolm X), który w rolach głównych osadził Josha Brolina (Gangster Squad) i gwiazdę Dystryktu 9: Sharlto Copleya. Film opowiada o człowieku, który zostaje uwięziony na 20 lat i niespodziewanie wypuszczony na wolność. W czasie poszukiwania swoich porywaczy nie dowie się, dlaczego został zamknięty, ale czemu został uwolniony. Film dla widzów o mocnych nerwach dostępny także w technologii 4Dx.

Informacja prasowa

Więcej informacji oraz szczegółowy repertuar kin Cinema City można znaleźć na www.cinema-city.pl .

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz